Cristiano Ronaldo apsėstas jaunuolis išleido tūkstančius eurų, kad būtų kuo panašesnis į savo dievaitį

cristiano-ronaldo-kopija

Futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo turi milijonus fanų visame pasaulyje, tačiau ko gero nė vienas nėra apsėstas taip, kaip 17-metis Shanta iš Danijos, kuris eurus, išleistus savo dievaičio gyvenimo kopijavimui, jau skaičiuoja tūkstančiais.

Dabar susipažindamas su naujais žmonėmis Shanta prisistatinėja ne savo tikruoju vardu, o „Ronaldo“. Jis kopijuoja Madrido „Real“ žvaigždės gyvenimą visais įmanomais būdais – atlieka tokias pačias grožio procedūras, perka identiškus rūbus ir visą atributiką, susijusią su Ronaldo.

cristiano-ronaldo-kopija2

„Mano aistra Cristiano yra nenormali. Nežinau kiek pinigų jau išleidau kopijuodamas jo gyvenimą, tačiau reikėtų skaičiuoti tūkstančiais. Priežastis, kodėl aš taip pradėjau daryti – nes norėjau būti toks turtingas ir žinomas kaip jis. Porą kartų esu jį sutikęs gyvai ir galiu pasakyti, kad Ronaldo yra nuostabus žmogus.“, – pasakojo Shanta, kurio aistra Ronaldo prasidėjo 2009-aisiais. Specialiai tam, kad pasimatytų su savo dievaičiu, Shanta šiemet jau 5 kartus skrido į Madridą, kur visą laiką praleido sekiodamas paskui Ronaldo, arba laukdamas jo prie „Real“ treniruočių bazės“.

cristiano-ronaldo-kopija3

Shanta ir pats aktyviai sportuoja, praeitais metais jis netgi dalyvavo Madrido „Real“ talentų akademijoje. Ką gali žinoti, gal vieną dieną futbolo aikštėje išvysime du identiškus Ronaldo.

Pamėkite mūsų puslapį:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *