Jaunas verslininkas įrodė, kad net ir pardavinėjant bulves galima susikrauti turtus

bulve-dovana

Kai 24-erių Alexas Craigas papasakojo savo verslo idėją merginai, ji tik nusijuokė jam į veidą. Tačiau kitą dieną ėmęsis verslo dabar juokiasi jis, nes per mėnesį uždirbą po 10 tūkst. JAV dolerių.

Alexo verslo idėja ko gero dar beprotiškesnė už akmenį-augintinį, apie kurį rašėme anksčiau. Šis vyras parduoda bulves, ant kurių užrašo žinutę ir anonimiškai ją nusiunčia pageidaujamu adresu. Verslo principas labai paprastas: vartotojas internetu užsisako bulvę, nurodo ką ant jos parašyti ir kokiu adresu anonimiškai pristatyti, na o Alexui belieka ją išsiųsti ir pasiimti pinigus. Manote – kad tokių bepročių, kurie siuntinėtų vieni kitiems bulves, yra nedaug? Klystate. Jau antrąją savo verslo dieną Alexas uždirbo per 2 tūkstančius dolerių. Na o dabar, nuo gegužės mėnesio, jaunasis verslininkas kas mėnesį stabiliai gauna po 10 tūkst. dolerių pelno.

verslninkas

„Idėja kilo man vakarieniaujant su mergina. Kai jai papasakojau, ji pasakė: „Tu neparduosi nė bulvės. Tai kvailiausia idėja, kokią kada esu girdėjusi“. Ji klydo“, – pasakojo Alexas. Dabar vidutinio dydžio bulves, ant kurių galima užrašyti tekstus iki 100 simbolių, Alexas parduoda po 8 dolerius, didesnes bulves – po 10. Žinutes vyrukas ant bulvių užrašo paprasčiausiu markeriu, tad beveik visos jo patiriamos išlaidos tėra pašto išlaidos.

Pamėkite mūsų puslapį:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *