Rusijos pareigūnai uždarė kirpykla, kurioje klientus kirpo nuogos kirpėjos

kirpėjos

Policija Rusijoje surengė reidą vienoje gerai žinomoje ir itin vyrų mėgstamoje Maskvos kirpyklų. Kirpykla garsėjo tuo, kad darbuotojos paslaugas savo klientams teikė būdamos visiškai nuogos. Kol vyksta tyrimas, ar kirpykloje nebuvo vykdoma neteisėta veikla, įstaiga laikinai uždaryta.

Apie šią kirpyklą reportažai ne kartą buvo rodomi įvairiausiose Rusijos televizijose. Vos už 70 eurų kiekvienas klientas galėjo gauti nepamirštamą apsikirpimą. Vis dėlto, tokios paslaugos patiko ne visiems. O ypač tuo piktinosi gretimame įėjime įsikūręs neįgaliųjų vaikų centras, kurio direktorei atsibodo, kad girti kirpyklos klientai, sumaišę duris, nuolat drumsdavo vaikų ramybę. Vaikų centro direktorė Liudmila Mihailova pasakojo: „Mes daugiau nebegalėjom leisti vaikų į kiemą, nes aplinkui pastoviai šlaistėsi girti vyrai, ieškantys įėjimo į kirpyklą“.

Kirpykla buvo uždaryta po to, kai joje apsilankė užsimaskavęs pareigūnas. Jo nuostabai, už papildomus 140 eurų buvo pasiūlyta nusirengti ir jam pačiam. O už dar 560 eurų pažintį su kirpėja pratęsti ilgesniam laikui. Ką tai galėtų reikšti, manau supratote. Vis dėlto kirpyklos vadovai kategoriškai neigia gandus, kad čia galima užsisakyti ir sekso paslaugų.

Nuolatinis klientas Sergėjus Voronovas apie kirpyklą pasakojo: „Vos patekus į vidų tave pasitinka didžiakrūtė administratorė, kuri pasiūlo kavos ir maloniai flirtuoja kol lauki kirpėjos. Vėliau šviesos prigęsta ir tau pradeda vardinti kokias paslaugas čia galima užsisakyti. Gali užsisakyti pedikiūrą, manikiūrą, o taip pat ir tiesiog paprastą kirpimą. Kuo daugiau laiko praleidi kirpykloje, tuo daugiau moki“.

Užsimaskavusio pareigūno pateiktas vaizdo įrašas:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *