10 faktų apie serialą „Vaikštantys numirėliai“

serialo-aktoriai

Televizijos ne iš karto sutiko rodyti serialą „Vaikštantys numirėliai“. Prieš prodiuseriams pasirašant sutartį su AMC, jiems teko išklausyti NBC ir HBO atsisakymus rodyti serialą, mat jis per žiaurus.

Viso serialo metu nė karto nebuvo pavartotas žodis „zombis“. Šie seriale įprastai vadinami vaikštančiaisiais arba kandžiais. Serialo kūrėjai taip padaryti nusprendė dėl to, kad „zombio“ sąvoka jau yra sugadinta kitų Holivudo filmų.

Vaikštančių numirėlių, anot kūrėjų, seriale yra daugiau nei gyvųjų santykiu 1 prie 5000.

Prieš filmuodamiesi seriale statistai, kurie įprastai atlieka vaikštančiųjų vaidmenis, turi praeiti specialią zombių mokyklą, kurioje yra mokomi judėti ir elgtis kaip numirėliai.

Kas lieka už kadro...

Kas lieka už kadro…

Normanas Reedas, vaidinantis Darelą, dabar yra vienas mėgstamiausių veikėjų daugumai žiūrovų, tačiau pagal pirminį serialo kūrėjų planą iš tiesų jis turėjo vaidinti savo brolį.

Arbaletą, kurį naudoja Darelas, iš tiesų galima nusipirkti bet kuriame Amerikos „Walmart“ prekybos centre vos už 300 dolerių.

Kiekvieną sezoną visažistams tenka vis daugiau darbo, mat vaikštančiuosius kas sezoną tenka vis labiau „supūdyti“.

Kaip ir dauguma serialo veikėjų, taip ir paauglys Karlas turi savo dublerį. Tiesa, jo dubleris iš tiesų yra dublerė. Tai 31-erių Emily Brobst.

Serialo aktoriai labai mėgsta asmenukes

Serialo aktoriai labai mėgsta asmenukes

Zombių skleidžiami garsai pridedami jau po filmavimo, mat filmavimų metu labai sunku sukontroliuoti, kad statistai neišleistų kokio nors numirėliams visai nebūdingo garso.

Visas serialas kuriamas remiantis analogiško pavadinimo komiksais, pradėtais kurti 2003-iaisiais. Tiesa, serialo kūrėjai dažnai nukrypsta nuo komiksų siužeto. Pavyzdžiui, Darelo veikėjo komiksuose visai nėra. „Vaikštantys numirėliai“ autoriai pripažino, kad remdamiesi komiksais jie galėtų sukurti dar bent 10 serialo sezonų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *