49-erių metų moteris pragyvenimui užsidirba ūkio darbus atlikdama vilkėdama tik bikinį

seksuali-ukininke

Šios 49-erių metų dviejų vaikų motinos kūno pavydi nemažai perpus jaunesnių moterų. Ir ji tai puikiai moka išnaudoti. Jennifer Saucier su vyru prieš 3 metus įsigijo nedidelį ūkį ir, kad ūkininkauti nepabostų, darbus ji ėmė atlikinėti vilkėdama tik seksualų maudymosi kostiumėlį bei, žinoma, visa tai filmuodama. Neilgai trukus jos vaizdo įrašai buvo peržiūrimi dešimtis, šimtus tūkstančių, o vėliau ir milijonus kartų. Dabar Jennifer yra tokia populiari, kad iš paprasčiausių „YouTube“ sistemoje talpinamų vaizdo įrašų ji per metus uždirba 100 tūkstančių dolerių.

seksuali-ukininke3

Banshee Moon“ pavadintas „YouTube“ kanalas turi jau daugiau nei 50 tūkstančių sekėjų ir nors dauguma vaizdo įrašų jame yra sulaukę vos po kelias dešimtis tūkstančių peržiūrų, yra ir tokių, kurie buvo peržiūrėti daugiau nei milijoną kartų. Keldama vaizdo įrašus moteris nesismulkina, čia galima pamatyti tokių vaizdelių, kaip ji vilkėdama tik bikinį kapoja malkas, ir tokių, kuriuose ji žaidžia su paršeliais. Seksualumo šiai garbaus amžiaus moteriai tikrai nestinga ir tai, panašu, žiūrovus žavi.

„Esu įsitikinusi, kad svarbiausia yra palaikyti gerą formą. Kiekvieną rytą darau pritupimus ir atsispaudimus, vėliau dirbu su svarmenimis, o vakarais bėgioju. Be to, valgau tik sveiką vietinį maistą“, – savo seksualumo paslaptimi pasidalino Jennifer.

ukininke

Kalbėdama apie savo „YouTube“ kanalą Jennifer pripažino, kad viskas prasidėjo kaip smagi laisvalaikio pramoga, o vėliau tai lyg sniego kamuolys paleistas nuo kalno išsirutuliojo iki tikro verslo. Jennifer turi jau suaugusius dukrą ir sūnų, kurie, pasak jos, didžiuojasi mamos veikla.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *