49-erių metų moteris pragyvenimui užsidirba ūkio darbus atlikdama vilkėdama tik bikinį

seksuali-ukininke

Šios 49-erių metų dviejų vaikų motinos kūno pavydi nemažai perpus jaunesnių moterų. Ir ji tai puikiai moka išnaudoti. Jennifer Saucier su vyru prieš 3 metus įsigijo nedidelį ūkį ir, kad ūkininkauti nepabostų, darbus ji ėmė atlikinėti vilkėdama tik seksualų maudymosi kostiumėlį bei, žinoma, visa tai filmuodama. Neilgai trukus jos vaizdo įrašai buvo peržiūrimi dešimtis, šimtus tūkstančių, o vėliau ir milijonus kartų. Dabar Jennifer yra tokia populiari, kad iš paprasčiausių „YouTube“ sistemoje talpinamų vaizdo įrašų ji per metus uždirba 100 tūkstančių dolerių.

seksuali-ukininke3

Banshee Moon“ pavadintas „YouTube“ kanalas turi jau daugiau nei 50 tūkstančių sekėjų ir nors dauguma vaizdo įrašų jame yra sulaukę vos po kelias dešimtis tūkstančių peržiūrų, yra ir tokių, kurie buvo peržiūrėti daugiau nei milijoną kartų. Keldama vaizdo įrašus moteris nesismulkina, čia galima pamatyti tokių vaizdelių, kaip ji vilkėdama tik bikinį kapoja malkas, ir tokių, kuriuose ji žaidžia su paršeliais. Seksualumo šiai garbaus amžiaus moteriai tikrai nestinga ir tai, panašu, žiūrovus žavi.

„Esu įsitikinusi, kad svarbiausia yra palaikyti gerą formą. Kiekvieną rytą darau pritupimus ir atsispaudimus, vėliau dirbu su svarmenimis, o vakarais bėgioju. Be to, valgau tik sveiką vietinį maistą“, – savo seksualumo paslaptimi pasidalino Jennifer.

ukininke

Kalbėdama apie savo „YouTube“ kanalą Jennifer pripažino, kad viskas prasidėjo kaip smagi laisvalaikio pramoga, o vėliau tai lyg sniego kamuolys paleistas nuo kalno išsirutuliojo iki tikro verslo. Jennifer turi jau suaugusius dukrą ir sūnų, kurie, pasak jos, didžiuojasi mamos veikla.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai