Jaunas ūkininkas kasdienius darbus laukuose nudirba pasipuošęs kaip tikras džentelmenas

stilingas-ukininkas

„Į darbą – kaip į šventę“ – su tokiu požiūriu kasdien į laukus išeina Kiyoto Saito iš Japonijos. Šis jaunas vyras nesiliauja stebinti vietinių, mat net ir juodžiausius ūkio darbus ūkininkas nudirba vilkėdamas kostiumą bei ryšėdamas stilingą kaklaraištį.

stilingas-ukininkas2

Kiyoto šeima jau 400 metų nemokėjo nieko kito, kaip tik auginti ryžius, tačiau jaunam vyru tai atrodė be galo nuobodus darbas, tad jis sulaukęs pilnametystės išsikraustė į didmiestį. Vis dėlto, po kurio laiko gimtinės ilgesys ėmė jį slėgti ir Kiyoto grįžo į tėvų ūkį. Tačiau grįžo su jau pakeista pasaulėžiūra. Vieną dieną prie pietų stalo Kiyoto susiginčijo su savo broliu ir šis jam numetė repliką, kad galbūt „miestiečiui“ reikėtų ūkio darbus dirbti su kostiumu. Ir Kiyoto šį juoką priėmė gana rimtai – kitą rytą vaikinas užsivilko kostiumą ir išėjo į laukus.

stilingas-ukininkas3

Nereikia nė stebėtis, kad dauguma kaimo gyventojų pamanė, kad ekcentriškam vaikinui pavažiavo stogas, tačiau Kiyoto tą patį darė ir antrą, ir trečią ir visas kitas dienas. Tiesa, vilkėdamas vis kitą kostiumą. Vaikinas pripažįsta, kad tokiu būdu nusprendė protestuoti prieš klaidingą požiūrį į ūkininkus: “Dauguma žmonių mano, kad ūkininkai yra apskretę vargšai. Tačiau aš noriu parodyti, kad ūkininkauti yra smagu.”

Iš pradžių net Kiyoto šeima į jaunuolį žiūrėjo kaip į ligonį, tačiau ilgainiui ūkininkas tapo tikra kaimo pažiba ir dabar yra kviečiamas į įvairius televizijos šou. Panašu, kad jo planas tikrai veikia.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *