Mažas kačiukas buvo išskalbtas skalbimo mašinoje ir liko gyvas

popetas

Vos poros mėnesių katinėlis, vardu Popetas, jau išnaudojo vieną iš savo devynių gyvybių. Smalsus mažylis įsmuko į skalbimo mašiną, kol į ją nešvarius rūbus dėjo jo šeimininkė Linda Dorland. Ši Popeto nepastebėjo ir mašiną įjungė.

Kad kažkas ne taip 51-erių metų moteris suprato po maždaug penkių minučių, kai skalbimo mašina ėmė skleisti keistus garsus. Iš pradžių Linda manė, kad mašina sugedo, tačiau priėjusi prie jos pamatė viduje kniaukiantį ir besisukantį Popetą. Moteris tuojau pat išjungė skalbimo mašiną, tačiau šioje suveikė durelių užraktas, kuris neleidžia dar porą minučių atidaryti mašinos durų. Apimta panikos moteris tuojau pat paskambino trumpuoju pagalbos telefonu ir išsikvietė ugniagesius.

Laimei, atvykus ugniagesiams tereikėjo tik truktelėti už skalbimo mašinos durų ir šios atsidarė, mat užrakto laikmatis jau buvo pasibaigęs. Pasak gelbėtojų, labiau šioje situacijoje buvo išsigandusi kačiuko šeimininkė, nei pats Popetas, kuris visas permirkęs tiesiog iššoko iš skalbimo mašinos. Rimtesnių sužalojimų jis nepatyrė, nors geras 5 minutes buvo sukamas 30 laipsnių temperatūros vandenyje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *