Lengvi būdai užsidirbti internete

Šiame puslapyje pasidalinsime patikimais būdais užsidirbti lietuviškose interneto sistemose. Čia rasite visas registracijai reikalingas nuorodas bei paaiškinimus, kaip ir ką galima užsidirbti.

Vinted.lt sistema

Ką galima užsidirbti?

Parduodant prekes galima gauti pinigus į savo virtualią Vinted piniginę iš kurios bet kada galima persivesti pinigus į savo banko sąskaitą.

Ką reikia daryti, kad gautum taškų?

Viskas labai paprasta – Jūsų namuose tikrai yra rūbų, kurių nenešiojate, vaikų išaugtų žaislų, perskaitytų knygų ir kitų rakandų, kuriuos jau nebepamenate kada paskutinį kartą čiupinėjote. Užsiregistruokite Vinted, įkelkite savo norimas parduoti prekes ir sulaukite gausybės interesantų, norinčių Jūsų daiktus prikelti antram gyvenimui. Įkelti prekę užtrunka vos minutę, bendrauti su pirkėjais neprivaloma, jie gali įsigyti Jūsų prekę be jokių pokalbių. Viskas, ką Jums reikės padaryti – atsispausdinti paties Vinted suformuotą siuntos etiketę ir supakavus prekę nunešti ją į paštomatą. Vinted pats pasirūpins, kad neliktumėte apgauti ir pinigus iš pirkėjo sąskaitos rezervuos Jums vos tik jis užsakys prekę. Pirkėjui gavus prekę pinigai bus pervesti Jums.

Kaip užsiregistruoti?

Užsiregistruoti Vinted sistemoje galite per žemiau esančią nuorodą:

KantarMetrix sistema

Ką galima užsidirbti?

Surinkti taškai keičiami į Maxima, Lidl, Circle K, Wolt, Pigu.lt ir kitų prekybos tinklų dovanų kuponus. Taškai renkasi greitai ir be didesnių pastangų.

Ką reikia daryti, kad gautum taškų?

Norint rinkti taškus reikalingas vienkartinis veiksmas – užsiregistruoti sistemoje ir įsidiegti vieną iš trijų (arba dar geriau – visus tris) papildinių savo kompiuteryje bei telefone. Bendrovė siūlo tris papildinius – Cmeter (kompiuteriams), K.Browser (telefonams), K.Top (telefonams). Šie papildiniai nėra žalingi. Jie tiesiog padeda atlikti rinkos tyrimus analizuojant jūsų naudojimosi inertenetu įpročius. Už pirmąjį mėnesį, kai įsidiegiate bent vieną iš papildinių, gaunate 200 taškų. Už visus kitus mėnesius gaunate po 300 taškų. Kartą įsidiegus papildinius daugiau nieko daryti nebereikia. Pakanka tik kas keletą mėnesių prisijungti prie sistemos ir išsikeisti sukauptus taškus į dovanų kuponus.

Kaip užsiregistruoti?

Nurodykite savo el.pašto adresą žemiau pateiktame laukelyje ir per 48 valandas atsiųsime Jums pakvietimą.


Paspausdami mygtuką „Gauti pakvietimą“ Jūs patvirtinate, kad nurodytas el. pašto adresas priklauso Jums ir Jūs pageidaujate gauti pakvietimą į KantarMetrix sistemą.

Kantar Forum apklausos

Ką galima užsidirbti?

Surinkti taškai keičiami į Maxima, Lidl, Circle K, Wolt, Pigu.lt ir kitų prekybos tinklų dovanų kuponus.

Ką reikia daryti, kad gautum taškų?

Taškai renkami atliekant apklausas. Kiek apklausų iki galo atliksite – tiek taškų ir turėsite. Kiekviena apklausa būna įvertinta tam tikru taškų skaičiumi. Užpildžius apklausą galite gauti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų taškų. Pranešimus apie naujas apklausas gausite el.paštu. Prie kiekvienos apklausos taip pat bus nurodyti preliminari jos atlikimo trukmė ir duodami taškai.

Kaip užsiregistruoti?

Nurodykite savo el.pašto adresą žemiau pateiktame laukelyje ir per 48 valandas atsiųsime Jums pakvietimą.


Paspausdami mygtuką „Gauti pakvietimą“ Jūs patvirtinate, kad nurodytas el. pašto adresas priklauso Jums ir Jūs pageidaujate gauti pakvietimą į KantarForum sistemą.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai