Lengvi būdai užsidirbti internete

Šiame puslapyje pasidalinsime patikimais būdais užsidirbti lietuviškose interneto sistemose. Čia rasite visas registracijai reikalingas nuorodas bei paaiškinimus, kaip ir ką galima užsidirbti.

KantarMetrix sistema

Ką galima užsidirbti?

Surinkti taškai keičiami į Maxima, Lidl, Circle K, Wolt, Pigu.lt ir kitų prekybos tinklų dovanų kuponus. Taškai renkasi greitai ir be didesnių pastangų.

Ką reikia daryti, kad gautum taškų?

Norint rinkti taškus reikalingas vienkartinis veiksmas – užsiregistruoti sistemoje ir įsidiegti vieną iš trijų (arba dar geriau – visus tris) papildinių savo kompiuteryje bei telefone. Bendrovė siūlo tris papildinius – Cmeter (kompiuteriams), K.Browser (telefonams), K.Top (telefonams). Šie papildiniai nėra žalingi. Jie tiesiog padeda atlikti rinkos tyrimus analizuojant jūsų naudojimosi inertenetu įpročius. Už pirmąjį mėnesį, kai įsidiegiate bent vieną iš papildinių, gaunate 200 taškų. Už visus kitus mėnesius gaunate po 300 taškų. Kartą įsidiegus papildinius daugiau nieko daryti nebereikia. Pakanka tik kas keletą mėnesių prisijungti prie sistemos ir išsikeisti sukauptus taškus į dovanų kuponus.

Kaip užsiregistruoti?

Nurodykite savo el.pašto adresą žemiau pateiktame laukelyje ir per 48 valandas atsiųsime Jums pakvietimą.


Paspausdami mygtuką „Gauti pakvietimą“ Jūs patvirtinate, kad nurodytas el. pašto adresas priklauso Jums ir Jūs pageidaujate gauti pakvietimą į KantarMetrix sistemą.

Kantar Forum apklausos

Ką galima užsidirbti?

Surinkti taškai keičiami į Maxima, Lidl, Circle K, Wolt, Pigu.lt ir kitų prekybos tinklų dovanų kuponus.

Ką reikia daryti, kad gautum taškų?

Taškai renkami atliekant apklausas. Kiek apklausų iki galo atliksite – tiek taškų ir turėsite. Kiekviena apklausa būna įvertinta tam tikru taškų skaičiumi. Užpildžius apklausą galite gauti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų taškų. Pranešimus apie naujas apklausas gausite el.paštu. Prie kiekvienos apklausos taip pat bus nurodyti preliminari jos atlikimo trukmė ir duodami taškai.

Kaip užsiregistruoti?

Užsiregistruoti galite jau dabar, tiesiog paspaudę šią nuorodą: