Egipte pagaliau išlaisvinta katė, kuri įstrigusi sienoje praleido 5 metus

katinas-istriges-sienoje

Po penkių ilgų metų, praleistų įstrigus Kairo (Egiptas) metro stoties pastato sienoje, praėjusią savaitę buvo išlaisvinta katė. Vargšas gyvūnas pirmą kartą įstrigęs buvo pastebėtas 2010-aisiais. Tada jį pamatė Abdo pasivadinęs žmogus, kuris tame pačiame pastate turėjo nedidelę parduotuvėlę. Vyras teigė pirmiausia išgirdęs miaukimą, tada jis ėmėsi ieškoti angos, per kurią į sieną galėjo patekti katinas. Radęs ją suprato, kad taip lengvai katino lauk iškrapštyti nepavyks, tad suteikė jam Biso vardą ir pradėjo maitinti bei girdyti vandeniu.

Tai tęsėsi ištisus penkerius metus. Netgi tada, kai Abdo parduotuvėlė buvo uždaryta, jis ir toliau kasdien ateidavo į stotį ir per nedidelę skylę sienoje paduodavo katinui ėsti bei gerti. Visa tai truko iki praeito mėnesio, kuomet vienas stoties lankytojas savo „Facebook“ paskyroje įkėlė sienos nuotrauką ir paprašė pagalbos išlaisvinant katiną. Nuotrauka greitai ėmė plisti tarp egiptiečių ir netrukus ją pastebėjo gyvūnų teises ginanti organizacija.

Atvykę į stotį gyvūnų sergėtojai su jos darbuotojais vieningai sutarė, kad katiną reikia išlaisvinti, tačiau tam trukdė biurokratiniai dalykai. Mat pastatas buvo valstybinės paskirties ir bet koks jo ardymas būtų pripažintas kaip valstybės turto niokojimas. Vis dėlto galiausiai čia įsikišo policiją, kuri ir uždegė žalią šviesą sienos ardymui.

Katino išlaisvinimo operacija užtruko 5 valandas. Nuėmę dalį konstrukcijų darbuotojai pamatė kokiomis sąlygomis pastaruosius penkerius metus gyveno katinas. Visa erdvė buvo vos 15 centimetrų pločio ir 4 metrų ilgio. Tiesa, net ir išardžius dalį sienos katinas nelabai norėjo palikti savo „namų“. Jis pasislėpė tolimiausiame kampe ir vienam iš darbuotojų teko lysti tarp konstrukcijų bei jį ištraukti. Kai galiausiai tai pavyko padaryti, katinas dėjo į kojas ir niekas nė nespėjo gerai į jį įsižiūrėti. Belieka tik džiaugtis, kad galiausiai, nors ir gerokai per vėlai, gyvūnas atgavo savo laisvę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *