Egipte pagaliau išlaisvinta katė, kuri įstrigusi sienoje praleido 5 metus

katinas-istriges-sienoje

Po penkių ilgų metų, praleistų įstrigus Kairo (Egiptas) metro stoties pastato sienoje, praėjusią savaitę buvo išlaisvinta katė. Vargšas gyvūnas pirmą kartą įstrigęs buvo pastebėtas 2010-aisiais. Tada jį pamatė Abdo pasivadinęs žmogus, kuris tame pačiame pastate turėjo nedidelę parduotuvėlę. Vyras teigė pirmiausia išgirdęs miaukimą, tada jis ėmėsi ieškoti angos, per kurią į sieną galėjo patekti katinas. Radęs ją suprato, kad taip lengvai katino lauk iškrapštyti nepavyks, tad suteikė jam Biso vardą ir pradėjo maitinti bei girdyti vandeniu.

Tai tęsėsi ištisus penkerius metus. Netgi tada, kai Abdo parduotuvėlė buvo uždaryta, jis ir toliau kasdien ateidavo į stotį ir per nedidelę skylę sienoje paduodavo katinui ėsti bei gerti. Visa tai truko iki praeito mėnesio, kuomet vienas stoties lankytojas savo „Facebook“ paskyroje įkėlė sienos nuotrauką ir paprašė pagalbos išlaisvinant katiną. Nuotrauka greitai ėmė plisti tarp egiptiečių ir netrukus ją pastebėjo gyvūnų teises ginanti organizacija.

Atvykę į stotį gyvūnų sergėtojai su jos darbuotojais vieningai sutarė, kad katiną reikia išlaisvinti, tačiau tam trukdė biurokratiniai dalykai. Mat pastatas buvo valstybinės paskirties ir bet koks jo ardymas būtų pripažintas kaip valstybės turto niokojimas. Vis dėlto galiausiai čia įsikišo policiją, kuri ir uždegė žalią šviesą sienos ardymui.

Katino išlaisvinimo operacija užtruko 5 valandas. Nuėmę dalį konstrukcijų darbuotojai pamatė kokiomis sąlygomis pastaruosius penkerius metus gyveno katinas. Visa erdvė buvo vos 15 centimetrų pločio ir 4 metrų ilgio. Tiesa, net ir išardžius dalį sienos katinas nelabai norėjo palikti savo „namų“. Jis pasislėpė tolimiausiame kampe ir vienam iš darbuotojų teko lysti tarp konstrukcijų bei jį ištraukti. Kai galiausiai tai pavyko padaryti, katinas dėjo į kojas ir niekas nė nespėjo gerai į jį įsižiūrėti. Belieka tik džiaugtis, kad galiausiai, nors ir gerokai per vėlai, gyvūnas atgavo savo laisvę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai