Karlo Lagerfeldo katė uždirba tiek, kad jai pavydi net žmonės

karlo-lagerfelfo-kate

Vokiečių dizaineris Karlas Lagerfeldas yra milijonierius, tačiau jo katė Choupette, panašu, seka šeimininko pėdomis ir uždirba tokius pinigus, apie kuriuos dauguma lietuvių galėtų tik pasvajoti. Vos dvi dienas padirbėjusi kaip modelis ši balta katytė savo sąskaitą papildė trimis milijonais eurų. Dabar ji tituluojama viena turtingiausių kačių pasaulyje ir gali sau leisti turėti dvi tarnaites bei mėgautis pirmos klasės skrydžiais po visą po pasaulį.

Pasak 81-erių Lagerfeldo, jo katė turtus susikrovė pernai metais nusifotografavusi japonų kosmetikos priemonių gamintojo „Shu Uemuru“ reklamoje bei automobilių gamintojo „Opel“ kalendoriuje. Šie du darbeliai Choupette leido susižerti 3 milijonus eurų, kas yra fantastiška suma netgi modeliams – žmonėms.

opel-kalendorius

Tiesa, Choupette turtai nublanksta prieš tuos, kuriuos susikrovė piktasis „Grumpy Cat“ ir jo šeimininkai. Spėjama, kad iš įvairių projektų šis katinas uždirbo jau 100 milijonų eurų. Tačiau Lagerfeldas dėl to nei kiek nesijaudina. Jo teigimu, Choupette dirba tik su rimtais produktais, o ne reklamuodama pigius kačių pašarus ir kitus menkniekius. Choupette žino savo vertę.

kosmetikos-reklama

„Ji nekenčia kitų gyvūnų ir vaikų. Ji su manim būna nuolatos ir turi dvi tarnaites. Jos žaidžia su Choupette ir rūpinasi jos nepriekaištingu baltu kailiu. Ji – pasaulio centras. Jei pamatytumėt ją, iškart tai suprastumėt“, – pagyrų savo katei negailėjo Lagerfeldas.

Jei vis dar nepradėjote pavydėti šiai katei, paminėsime keletą faktų, kurie jus galutinai demotyvuos. Choupette turi nuosavą „iPad“ kompiuterį. Ši katė geria tik mineralinio vandens mišinį, kuris specialiai jai Paryžiuje sumaišomas iš geriausio Šveicarijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos ir Vokietijos vandens. Choupette taip pat turi ir nuosavą virėją, o valgo ji tik iš sidabrinių indų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *