Smėlio laikrodžio formos kūno priežastis – 23 valandas per parą dėvimas korsetas

Aleira-Avendao

25-erių Venesuelos modelis Aleira Avendano jau 6 metus po 23 valandas per parą nešioja itin siaurą korsetą. Kam jai to reikia? Kad galėtų didžiuoti smėlio laikrodžio formos kūnu – 51 centimetro apimties liemeniu ir 34DD dydžio krūtine.

Aleira teigia „vapsvos liemenį“ pradėjusi tobulinti dar būdama paauglė. Dabar jos lieknas kūnas nelieka nepastebėtas, kad ir kur ši beeitų. „Žmonės nustoja daryti tai, ką darę, ir spokso. Visur, kur einu, aš sulaukiu daugybės dėmesio. Žmonės netgi šaukia mane gatvėje“, – pasakoja Aleira.

vapsvos-liemuo

Moteris pripažįsta, kad iš pradžių korsetas jai nebuvo patogus, tačiau su laiku nešioti korsetą taip priprato, kad dabar, kai jį nusiima, jai kaipmat pradeda niežėti odą. O tai viena iš priežasčių kodėl Aleira net ir miega su juo. Jei ji galėtų tinkamai nusiprausti dėvėdama korsetą, ko gero korseto nenusiimtų net ir tai vienai valandai per parą.

Tiesa, medikai nėra itin sužavėti Aleiros kūno formomis. Pasak jų, jei liemens apimties mažinimas tęsis ir toliau, mergina gali savo organams pridaryti negrįžtamos žalos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *