Studentė surinko 54 tūkst. litų benamiui, kuris jai norėjo duoti kelis litus kelionei su taksi

mergina

Dominique Harrison-Bentzen yra studentė iš Didžiosios Britanijos. Gruodžio 4 dieną ji kartu su draugais linksminosi miesto centre ir tik išėjusi iš klubo susizgribo, kad pametė savo banko kortelę ir neturi nei kiek pinigų. Tai pamatęs benamis, prisistatęs Robio vardu, pasiūlė jai paskutinius savo turėtus 3 svarus (12 litų), kad ši galėtų saugiai grįžti namo su taksi. Mergina buvo tokia sujaudinta šio kilnaus gesto, kad kitą dieną pradėjo visais įmanomais būdais ieškoti savo geradario.

Pranešusi apie anos nakties nuotykius internete mergina greitai sulaukė nemažai atsakymų iš žmonių, kurie taip pat buvo susidūrę su šiuo geradariu benamiu. Vieniems jis buvo grąžinęs piniginę, kai šie ją pametė, kitus apgaubęs šilta antklode šaltą dieną autobusų stotelėje. Tai sužinojusi Dominique nusprendė surinkti šiek tiek lėšų šiam kilniam žmogui ir šiai dienai jau yra surinkusi per 50 tūkst. litų.

Mergina prisipažino 4 dienas važinėjusi po Prestono miestą ir ieškojusi Robio. Galiausiai suradusi jį, nusprendė kartu su juo praleisti parą, kad suvoktų koks yra benamio gyvenimas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *