Gudri verslininkė kailinius siūna iš pakelėse rastų partrenktų gyvūnų

pamela-ir-jos kailiniai

Nemažai žmonių piktinasi matydami madų šou, kuriuose pristatomi kailiniai, siūti iš nekaltų gyvūnėlių. Taip pat piktinosi ir Pamela Paquin, iki kol pati neįkūrė firmos, gaminančios neregėto grožio kailinius drabužius ir aksesuarus. Tačiau jos gyvūnai, nuo kurių buvo nudirtas kailis, nesikankino gyvūnų fermose, jie paprasčiausiai buvo rasti negyvi pakelėse.

kaliniai-is-gaisenos

Neįtikėtina tai, kad žmonės kailinius, kurie buvo pasiūti iš mirtinai partrenktų gyvūnų, perka kuo puikiausiai ir vienas toks drabužis kainuoja nuo 1 tūkst. JAV dolerių. Nuo pirštinių iki kojinių – tokį platų asortimentą siūlo Pamela, kuri tikrai nesiskundžia klientų stygiumi. Pati moteris teigia, kad jos klientais dažniausiai tampa žmonės, kuriems etninės pažiūros šiaip jau neleidžia pirkti tradicinių kailinių.

Pamela teigia, kad šią verslo idėją brandino penkerius metus. Pirmuoju jos eksperimentiniu gyvūnu tapo meškėnas, kurį rado pakelėje. Moteris prisipažino, kad jai buvo gana šlykštu, mat žvėrelis po oda jau buvo pradėjęs pūti. Tačiau dabar iš meškėnų kailių gaminama didžioji dalis jos produkcijos.

Pamelos produkcija

Pamelos produkcija

Šiuo metu Pamela yra sudariusi sutartį su kelių priežiūros tarnyba, renkančia gyvūnus, partrenktus greitkeliuose ir rajoniniuose keliuose. Kasdien JAV keliuose partrenkiama per milijoną gyvūnų, tad medžiagos stygiumi verslininkė neturi skųstis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *