30 metų moteris atrodo lyg gimusi vakar

Maria Audete do Nascimento

Maria Audete do Nascimento

Turbūt daug kas yra matę filmą “Keista Bendžamino Batono istorija” ir liko sužavėti pasakojimo, kaip vyras kasdien vis jaunėjo iki kol galiausiai tapo kūdikiu. Atrodo, kad ši istorija nėra iš piršto laužtą. Brazilijoje gyvena Maria Audete do Nascimento, kuri gimė prieš trisdešimt metų, tačiau atrodo lyg gimusi vakar.

Maria gimė 1981 metų gegužės 7 dieną neturtingoje šeimoje. Šiuo metu ji gyvena apgriuvusioje lūšnoje kartu su savo tėčiu ir pamote, kuri ją augina nuo 13-os metų, kai tikroji mama mirė. Nors Maria jau turėtų gyventi savarankišką gyvenimą su savo sukurta šeima, ji yra visiškai priklausoma nuo tėvų. Negana to, kad jos išvaizda nuo pat gimimo beveik nepasikeitė, ji vis dar ir elgiasi kaip mažas vaikas – negali nei kalbėti, nei pati savimi pasirūpinti. Dora, Marios pamotė, mergaitę augina tarsi savo vaiką ir tiki, kad ji buvo siųsta paties Dievo.

Šeima visą laiką gyveno taip skurdžiai, kad mergaitės netgi negalėjo nuvežti pas padorius gydytojus ir tik paskutiniais metais, kai ja susidomėjo žiniasklaida, Ceara universiteto medicinos fakultetas sutiko Mariai skirti nemokamą gydymą. Šių manymu, mergaitė nesivystė dėl skydliaukės hormonų trūkumo. Būtent dėl šios ligos, dar vadinamos hipotireoze, ji niekada nesivystė nei fiziškai, nei protiškai. Medikų teigimu, jei liga būtų buvusi pastebėta dar kūdikystėje, mergaitę greičiausiai būtų pavykę išauginti kaip normalų vaiką. Dabar universiteto gydytojai gali tik pažadėti, kad pasistengs, jog Maria galėtų savarankiškai vaikščioti, valgyti ir ištarti kelis žodžius.

Vaizdo įrašas iš Brazilijoje rodytos laidos apie Maria:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Batraištis parašė:

    OMFG!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *