Už tai, kad numetė 11kg, kalinys į laisvę išėjo anksčiau laiko

Sunkiasvoris kalinys

Sunkiasvoris kalinys

George McCovery sėdėdamas kalėjime per 20 dienų numetė 11kg ir dėl to išėjo į laisvę anksčiau laiko. Kaip tai įmanoma? O gi paprasčiausiai prieš sėdant reikėjo susilažinti su teisėja, kad kasdien numesi po pusę kilogramo.

156kg svėręs 37 metų vyras į teisiamųjų suolą pateko, nes vairavo automobilį, nors jo vairuotojo pažymėjimo galiojimas buvo sustabdytas. Vyrukui pasisekė, kad jam pasitaikė originalias bausmes mėgstanti teisėja. Ši pasiūlė, kad jei po 20 dienų jis sugebės numesti bent 10kg – galės išeiti į laisvę.

Visų nuostabai, pasisvėręs po sutarto laiko, George svėrė net 11kg mažiau. Jo teigimu, kalėjime teko misti vien daržovėmis. Įdomu tai, kad į laisvę jis išėjo prieš pat Padėkos dieną, kuri tradiciškai švenčiama su didžiuliu kalakutu ant šventinio stalo. Sunku patikėti, kad po tokių vegetariškų 20 dienų vyras sugebės atsilaikyti prieš riebų kalakutą.

“Nėra lengva numesti svorio. Maniau jis numes 2-3 kilogramus, bet tik ne 11″ – sakė 65-erių metų teisėja Donna Miller, kuri jau 17 metų garsėja savo kūrybingomis bausmėmis. Nesenai vienai moteriai ji liepė rinktis – 5 dienos kalėjime arba ši išsiųsianti 60 atvirukų visiems LifeStream priklausomybės ligų centro pacientams. Moteris sutiko ir išsiuntė netgi 90 atvirukų. Dar porą kartų Donna teisiamosioms leido rinktis tarp pelnytos bausmės ir šventinių maišelių su saldumynais išsiuntimo tiems patiems priklausomybės ligų centro pacientams. Viena moteris vietoj to nusprendė sumokėti 200$ baudą, kita – vietoje 20 dienų už grotų pasirinko teisėjos pasiūlymą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *