Už tai, kad numetė 11kg, kalinys į laisvę išėjo anksčiau laiko

Sunkiasvoris kalinys

Sunkiasvoris kalinys

George McCovery sėdėdamas kalėjime per 20 dienų numetė 11kg ir dėl to išėjo į laisvę anksčiau laiko. Kaip tai įmanoma? O gi paprasčiausiai prieš sėdant reikėjo susilažinti su teisėja, kad kasdien numesi po pusę kilogramo.

156kg svėręs 37 metų vyras į teisiamųjų suolą pateko, nes vairavo automobilį, nors jo vairuotojo pažymėjimo galiojimas buvo sustabdytas. Vyrukui pasisekė, kad jam pasitaikė originalias bausmes mėgstanti teisėja. Ši pasiūlė, kad jei po 20 dienų jis sugebės numesti bent 10kg – galės išeiti į laisvę.

Visų nuostabai, pasisvėręs po sutarto laiko, George svėrė net 11kg mažiau. Jo teigimu, kalėjime teko misti vien daržovėmis. Įdomu tai, kad į laisvę jis išėjo prieš pat Padėkos dieną, kuri tradiciškai švenčiama su didžiuliu kalakutu ant šventinio stalo. Sunku patikėti, kad po tokių vegetariškų 20 dienų vyras sugebės atsilaikyti prieš riebų kalakutą.

“Nėra lengva numesti svorio. Maniau jis numes 2-3 kilogramus, bet tik ne 11″ – sakė 65-erių metų teisėja Donna Miller, kuri jau 17 metų garsėja savo kūrybingomis bausmėmis. Nesenai vienai moteriai ji liepė rinktis – 5 dienos kalėjime arba ši išsiųsianti 60 atvirukų visiems LifeStream priklausomybės ligų centro pacientams. Moteris sutiko ir išsiuntė netgi 90 atvirukų. Dar porą kartų Donna teisiamosioms leido rinktis tarp pelnytos bausmės ir šventinių maišelių su saldumynais išsiuntimo tiems patiems priklausomybės ligų centro pacientams. Viena moteris vietoj to nusprendė sumokėti 200$ baudą, kita – vietoje 20 dienų už grotų pasirinko teisėjos pasiūlymą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai