Visą Kiniją perskridęs ir savo simpatiją pirmą kartą išvydęs vyras patyrė šoką ir ją sumušė

Mes jau rašėme apie tai, kaip Filipinuose per pirmąjį pasimatymą savo merginos išsigandęs vaikinas nusprendė tiesiog vietoje nutraukti savo gyvybę. Šįkart pateiksime panašią istoriją, tik su kiek laimingesne pabaiga.

Nemažai merginų atrodo kur kas geriau savo profilio nuotraukose socialiniuose tinkluose, nei realybėje. Ne išimtis ir 32-ejų Xiaojin Tuan, kuri po ilgų pokalbių „WeChat“ socialiniame tinklalapyje galiausiai nusprendė akis į akį susitikti su savo simpatija – Huang Mao. Bėda ta, kad vaikinas gyveno visai kitame Kinijos gale, tačiau jausmų vedamas jis ryžosi išleisti daugiau nei 7 tūkst. eurų, kad nuvyktų pas savo išrinktąją. Ir vis dėlto pirmasis pasimatymas įvyko ne taip, kaip porelė tikėjosi.

Štai ką išvydo įsimylėjelis atvykęs į pasmatymą

Štai ką išvydo įsimylėjelis atvykęs į pasimatymą

Vietoj gražuolės, kurią Huang matė nuotraukose, jis sutiko paprastą moterį, su kiek putlokais žandais ir keletu spuogų ant veido. Pagautas įniršio vyras smogė savo „simpatijai“, o kai ši parkrito ant grindų, dar ir pasidarbavo kojomis.

Policijai Hunag Mao teisinosi: „Aš puikiai žinojau kaip ji turi atrodyti. Jos nuotraukos buvo įsirėžusios man į atmintį. Ir kai ši moteris atėjo ir atsisėdo šalia manęs, aš buvau šokiruotas. Ji buvo storo veido, spuoguota, visiška priešingybė tai, kuri buvo nuotraukose.“

Vyriškio draugas Kong Ho pasakojo: „Jis labai džiaugėsi dėl šio pasimatymo. Kai aš jo paklausiau ar tokia kelionė jam nėra per brangi, Huang atsakė, kad meilė neturi kainos. Jis pastoviai man rodė jos nuotraukas.“ – iš dalies draugo elgesį suprato Kong.

Moteris, neskaitant sumušimų, rimtesnių sužalojimų nepatyrė ir kaltinimų nusprendė neteikti. Turbūt pati suprato šiuose santykiuose irgi padarė klaidų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai