Visą Kiniją perskridęs ir savo simpatiją pirmą kartą išvydęs vyras patyrė šoką ir ją sumušė

Mes jau rašėme apie tai, kaip Filipinuose per pirmąjį pasimatymą savo merginos išsigandęs vaikinas nusprendė tiesiog vietoje nutraukti savo gyvybę. Šįkart pateiksime panašią istoriją, tik su kiek laimingesne pabaiga.

Nemažai merginų atrodo kur kas geriau savo profilio nuotraukose socialiniuose tinkluose, nei realybėje. Ne išimtis ir 32-ejų Xiaojin Tuan, kuri po ilgų pokalbių „WeChat“ socialiniame tinklalapyje galiausiai nusprendė akis į akį susitikti su savo simpatija – Huang Mao. Bėda ta, kad vaikinas gyveno visai kitame Kinijos gale, tačiau jausmų vedamas jis ryžosi išleisti daugiau nei 7 tūkst. eurų, kad nuvyktų pas savo išrinktąją. Ir vis dėlto pirmasis pasimatymas įvyko ne taip, kaip porelė tikėjosi.

Štai ką išvydo įsimylėjelis atvykęs į pasmatymą

Štai ką išvydo įsimylėjelis atvykęs į pasimatymą

Vietoj gražuolės, kurią Huang matė nuotraukose, jis sutiko paprastą moterį, su kiek putlokais žandais ir keletu spuogų ant veido. Pagautas įniršio vyras smogė savo „simpatijai“, o kai ši parkrito ant grindų, dar ir pasidarbavo kojomis.

Policijai Hunag Mao teisinosi: „Aš puikiai žinojau kaip ji turi atrodyti. Jos nuotraukos buvo įsirėžusios man į atmintį. Ir kai ši moteris atėjo ir atsisėdo šalia manęs, aš buvau šokiruotas. Ji buvo storo veido, spuoguota, visiška priešingybė tai, kuri buvo nuotraukose.“

Vyriškio draugas Kong Ho pasakojo: „Jis labai džiaugėsi dėl šio pasimatymo. Kai aš jo paklausiau ar tokia kelionė jam nėra per brangi, Huang atsakė, kad meilė neturi kainos. Jis pastoviai man rodė jos nuotraukas.“ – iš dalies draugo elgesį suprato Kong.

Moteris, neskaitant sumušimų, rimtesnių sužalojimų nepatyrė ir kaltinimų nusprendė neteikti. Turbūt pati suprato šiuose santykiuose irgi padarė klaidų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *