Binzhou miestelio gyventojai gamtines dujas laiko plastikiniuose maišuose

Dujomis nešinas Binzhou gyventojas

Dujomis nešinas Binzhou gyventojas

Kai dauguma namų ūkių Kinijoje jau turi sąsają su vietiniais dujotiekiais arba naudoja gamtinių dujų balionus, Binzhou (Shandono provincija) miestelio gyventojai gyvena lyg ant parako statinių. Miestui kenčiant nuo skurdo, jo gyventojai priversti vogti dujas iš netoliese esančių naftos išgavimo platformų.

Vasario 20 dieną miestelyje apsilankę žurnalistai pamatė vaizdą, kurio greičiausiai nepamatysi niekur kitur. Prie neprižiūrimos naftos platformos prisiartina vidutinio amžiaus moteris, išsitraukia didžiulį šiukšlių maišą primenantį objektą ir užmauna jį ant kątik atsargiai atidaryto dujų vožtuvo. Maišas akimirksniu ima plėstis ir maždaug po 4 minučių jis tampa maždaug 6 metrų ilgio, bei 1 metro pločio. Pasirodo, kad tik tokiu būdu skurstantiems miesto gyventojams įmanoma gauti gamtinių dujų. Tokį maišą ant nugaros jie parsigabena namo ir ten jį naudoja maždaug 5 dienas.

Nuo vagysčių neapsaugo netgi naftos platformos darbuotojų įrengti įspėjamieji ženklai apie galimą pavojų. Toks plastikinis maišas yra labai nesandarus ir namuose tampa tiksinčia bomba. Vietinių teigimu, nesenai viena senolė buvo stipriai sužalota, kai maišas namuose tiesiog sprogo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *