Mokytoja Kinijoje paviešino šokiruojančias nuotraukas iš savo darbo

Vienas iš mokytojos paviešintų nuotraukų

Vienas iš mokytojos paviešintų nuotraukų

Dvidešimtmetė pradinių klasių mokytoja Yan Yanhong šokiravo visos Kinijos tėvus, kai vietiniame socialiniame tinkle paskelbė nuotraukas, kuriose savo auklėtinius ji laiko pakėlusi į orą už ausų, priklijavusi jų rankas prie stalo, užklijavusi mokinių burnas ar juos „išmetusi“ į šiukšliadėžę.

Keisčiausia tai, kad pati mokytoja nesibaimino duoti interviu Kinijos žiniasklaidai ir savo elgesyje nematė nieko blogo. Anot jos, su vaikais, kurių dauguma turi vos po šešerius metus, ji tiesiog linksminosi. Deja, nepanašu, kad nuotraukose matomi vaikai atrodytų labai linksmi.

Greičiausiai internete išplitusi nuotrauka, kurioje moteris už ausų laiko pakėlusi vieną iš mokinių, buvo padaryta jos kolegės Tong Qing. Kuri, kaip sakė Yan, iš pradžių prieštaravo tokiam elgesiui, tačiau įtikinta, kad tai tik pokštas, sutiko pabūti fotografe.

Pasak Kinijos žiniasklaidos, mokytoja vietiniame socialiniame tinkle buvo patalpinusi daugiau nei 700 nuotraukų iš savo darbo, nemažai jų buvo lengvai šokiruojančios. Po šio incidento Yan iškarto buvo atleista.

Daugiau nuotraukų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *