Teisėjas leido vyrui pasirinkti: arba jis veda savo draugę, arba keliauja už grotų

busimi-sutuoktiniai

Teksaso teismo teisėjas nesenai paskelbė nuosprendį Josten Bundy – arba jis keliauja už grotų 15-ai parų, arba veda savo 19-metę draugę Elizabeth Jaynes. Vyrukas pasirinko pastarąjį variantą.

Visa istorija prasidėjo dar vasario mėnesį, kai Jostenas sudalyvavo konflikte su buvusiu Elizabeth vaikinu. Šis koneveikė merginą ir to neapsikentęs Jostenas smogė jam. „Jis vadino Elizabeth pačiais bjauriausiais žodžiais, tad aš iškviečiau jį į kovą. Jis prisiartino prie manęs ir aš dukart smogiau jam į smakrą“, – pasakojo vaikinas, kuris pilnai pripažino savo kaltę.

????????????????????????????????????????

Taigi, posėdžio metu teisėjas paklausė Josteno ar jo mergina buvo verta tokio poelgio ir šis atsakė: „Būsiu sąžiningas, augau su keturiomis seserimis ir jei koks vyras būtų apie kurią nors iš jų taip šlykščiai kalbėjęs, būčiau pasielgęs taip pat“. Po šių žodžių teisėjas ir pasiūlė bausmę – arba per artimiausią mėnesį vesti Elizabeth, arba sėsti į belangę 15-ai dienų.

Žinoma, per mėnesį svajonių vestuvių nesuorganizuosi, tačiau išsigandęs, kad pusę mėnesio praleidęs kalėjime gali netekti darbo, Jostenas sutiko su vedybų pasiūlymų. Tiesa, sutikti turėjo ir Elizabeth, kuri vėliau pasakojo: „Kai išgirdau pasiūlymą, aš visa pasidariau raudona. Teisėjas mane privertė net atsistoti“. Vis dėlto, porelė sutarė, kad vedybų pasiūlymas šiuo atveju yra priimtiniausias ir tuojau pat išsiėmė leidimą susituokti.

busimi-sutuoktiniai3

Būsimi jaunavedžiai pripažįsta, kad tai nebus jų svajonių vestuvės. Jaunoji šiuo metu netgi negali įpirkti vestuvinės suknelės, o ir jos tėvas dabar negali atvykti. Beje, pastarasis buvo itin pasipiktinęs teisėjo nuosprendžiu ir konsultavosi net su keliais advokatais. Jis suabejojo ar teisėjas gali turėti teisę nurodyti kam nors tuoktis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *