8 metų vaiką lėktuvu moteris norėjo skraidinti rankiniame bagaže

Spain Boy in Suitcase TOPIX

Ceuta (Marokas) oro uoste įtardami, kad keistai besielgianti 19-metė mergina gali gabenti kažką neteisėto, apsaugos darbuotojai nusprendė peršviesti jos rankinį bagažą. Ir nenusivylė. Jo turinys buvo netgi labai neteisėtas – tai 8-erių berniukas iš Dramblio Kaulo Kranto.

Kompiuterio ekrane pamačius žmogaus siluetą lagaminas buvo tuojau pat atidarytas, o jame buvęs berniukas išlipo iš lagamino ir pasisveikino su visais: „Sveiki, mano vardas Abou“. Kai vaiką apžiūrėjo medikai, darbo ėmėsi pareigūnai. Jie išsiaiškino, kad vaiką pergabenti per sieną už nemažą mokestį paprašė Ispanijoje gyvenanti ir dirbanti jo motina. Kadangi vaikas neturėjo vizos, motinai teko imtis drastiškų priemonių, dėl kurių vaiko kelionė galėjo baigtis netgi mirtimi.

vaikas-lagamine2

Įdomu tai, kad dar po pusantros valandos buvo sulaikytas ir vaiko tėvas. Jis taip pat norėjo praeiti pro oro uosto patikrinimą, tačiau pastebėję, kad vyras yra iš Dramblio Kaulo Kranto, apsauginiai nusprendė jį iškvosti. Iš pradžių vyras teigė nieko nežinantis apie jokį vaiką, tačiau kai jam buvo parodyta Abou nuotrauka, jis iškart prisipažino norėjęs kartu vykti pas savo žmoną ir vaiko motiną.

Dabar tiek vaiką lagamine bandžiusios gabenti moters, tiek ir jo tėvo laukia rimti nemalonumai. Ir ne tik dėl bandymo padėti kitam asmeniui neteisėtai kirsti sieną, bet ir dėl pavojaus sukėlimo vaiko gyvybei.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *