Įmonės vadovas iš Kinijos verčia savo darbuotojas kiekvieną rytą jį pabučiuoti

buciniai-darbe

Kinijoje nesenai išplito vaizdo įrašas, kuris sukėlė milžinišką pasipiktinimo bangą. Jame matoma, kaip eilute išsirikiavusios darbuotojos bučiniais pasveikina savo vadovą. Ir tai daro ne kokios nors boso dienos proga, pasirodo – tokia praktika šioje įmonėje įprasta.

Žiniasklaidai pradėjus domėtis šiuo vaizdo įrašu paaiškėjo, kad visos Pekine įsikūrusios įmonės darbuotojos kiekvieną rytą nuo 9:00 iki 9:30 privalo pasveikinti savo vadovą bučiniu. Pasak vienos darbuotojos, pora merginų, atsisakiusių tai daryti, buvo kaipmat atleistos, tad kitos buvo priverstos taikstytis su absurdiškais boso reikalavimais.

Kinijos žiniasklaidai susisiekus su įmonės vadovu, šis pradėjo teisintis, kad tai tėra būdas pagerinti kompanijos mikroklimatą ir tokį metodą jis nusižiūrėjo viešnagės JAV metu. Įdomu tik kodėl kompanijos mikroklimatui gerinti jis pasirinko darbuotojas – moteris, nors beveik pusę kolektyvo sudaro vyrai? Kad ir kaip bebūtų, Kinijos žmonės jau viešai pasmerkė šį vadovą ir dabar jo laukia sankcijos už seksualinį priekabiavimą darbe.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *