Ukrainoje gausi „Apple iPhone 7“ telefoną nemokamai, jei pasikeisi savo vardą į iPhone Seven

apple-konkursas

Naujo „Apple iPhone 7“ kaina viršija keturis vidutinius atlyginimus Ukrainoje, tad nieko nuostabaus, kad ne kiekvienas šios neramumų krečiamos valstybės gyventojas gali įsigyti naują telefoną. Ta proga didžiausia mobiliųju telefonų parduotuvė Ukrainoje – Allo.ua, nusprendė padovanoti po naujutėlaitį telefoną tiems, kurie pasikeis savo vardą į iPhone Seven.

Konkurso taisyklės labai paprastos – dalyviai metrikacijos skyriuje turi užpildyti vardo ir pavardės keitimo pažymą ir išsiimti naują ID kortelę. Tuomet reikia pasidaryti asmenukę su tapatybės kortele ir atsiųsti ją į Allo.ua tinklalapį. Pirmieji 5 tai padarę gaus po naują „Apple iPhone 7“ telefoną, tik pirmiausia atvykę atsiimti prizo turės parodyti savo tapatybės kortelę. Konkursas vyksta nuo šio mėnesio 17 dienos iki 2017-ųjų kovo 17 dienos.

Jei manote, kad tuo gali užsiimti tik visiški bepročiai, pagalvokite logiškai – pasikeisti vardą Ukrainoje kainuoja maždaug 3,5 euro. Tad greičiausiai atsiras tokių žmonių, kurie pasikeis vardą, atsiims telefoną ir tuomet susigražins savo senąjį vardą.

Beje, tai tikrai ne beprotiškiausias dalykas, kuriam kažkas ryžtasi dėl naujo „iPhone“ telefono. Anksčiau esame rašę apie merginą, kuri parduotuvėje išsirengė nuogai, kad vaikinas nupirktų jai „Apple iPhone 6s“ telefoną.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *