Viename Kinijos mieste moterų perteklius toks didžiulis, kad vyrai čia turi net po kelias merginas

daugpatyste-kinijoje3

Nieko nenustebinsime pasakę, kad dėl ilgus metus egzistavusios vieno vaiko politikos Kinijoje yra gerokai daugiau vyrų, nei moterų. Tačiau tik ne Dongguan mieste, kuris garsus tuo, kad čia gaminami „Apple iPad“ ir „iPhone“ produktai. Čia moterų yra net kelis kartus daugiau nei vyrų, todėl šie dažnais atvejais turi ne vieną, o dvi, tris ar net keturias merginas vienu metu. Nieko nuostabaus, kad šį vyrų rojų kinai praminė „sekso sostine“.

daugpatyste-kinijoje

Gamyklų, kuriose daugiausiai žmonių tenka pastatyti prie produktų surinkimo linijų, vadovai jau senai pastebėjo, kad moterys šį darbą atlieka kruopščiau ir geriau. O kadangi didžioji dalis Dongguan miesto gyventojų dirba būtent fabrikuose, čia knibždėte knibžda moterų. Na, o vyrai tuo sėkmingai naudojasi. Vienas žurnalistų kalbintas vaikinas teigė: „Čia lengviau susirasti merginą, nei darbą“. Ir tikrai, darbą čia gauti gana sunku, ypač vyrui. Todėl jei vyrui pavyksta įsidarbinti į gamyklą prie surinkimo linijos, jis gali pasijusti tikru donžuanu, kadangi ilgas darbo valandas jis būna apsuptas daugybės moterų, kurios be galo išsiilgę vyriško dėmesio.

Vienas toks laimingasis, vardu Li Bin, pasakojo: „Aš turiu tris merginas ir visos jos žino apie viena kitos egzistavimą. Dauguma mano draugų taip pat turi ne po vieną merginą. Šiame mieste tiek daug jaunų ir naivių merginų, tad kodėl to neišnaudojus? Visi čia tenori pasilinksminti. Jei to nepadarysi tu, padarys kitas“.

daugpatyste-kinijoje2

Na, o kiti vyrai dar apsukresni. Štai 25-erių A Yi, kuris į „sekso sostinę“ atvyko iš kitos provincijos, pasakoja, kad čia atkeliavo susirasti žmonos. Jo gimtajame mieste žmonos be didelio kraičio susirasti neįmanoma, o atvykęs čia jis ne tik susirado draugę, bet ji dar ėmė vaikiną išlaikyti. „Čia yra daugybė moterų, joms nereikia pinigų. Joms reikia vyro“, – pasakojo Yi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. provocat.lt parašė:

    ojetau, tokiu atveju tai jau tikrai geriau turėčiau visą vibratorių dėžę nei dalinčiausi vyru su kitom merginom 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *