Viename Kinijos mieste moterų perteklius toks didžiulis, kad vyrai čia turi net po kelias merginas

daugpatyste-kinijoje3

Nieko nenustebinsime pasakę, kad dėl ilgus metus egzistavusios vieno vaiko politikos Kinijoje yra gerokai daugiau vyrų, nei moterų. Tačiau tik ne Dongguan mieste, kuris garsus tuo, kad čia gaminami „Apple iPad“ ir „iPhone“ produktai. Čia moterų yra net kelis kartus daugiau nei vyrų, todėl šie dažnais atvejais turi ne vieną, o dvi, tris ar net keturias merginas vienu metu. Nieko nuostabaus, kad šį vyrų rojų kinai praminė „sekso sostine“.

daugpatyste-kinijoje

Gamyklų, kuriose daugiausiai žmonių tenka pastatyti prie produktų surinkimo linijų, vadovai jau senai pastebėjo, kad moterys šį darbą atlieka kruopščiau ir geriau. O kadangi didžioji dalis Dongguan miesto gyventojų dirba būtent fabrikuose, čia knibždėte knibžda moterų. Na, o vyrai tuo sėkmingai naudojasi. Vienas žurnalistų kalbintas vaikinas teigė: „Čia lengviau susirasti merginą, nei darbą“. Ir tikrai, darbą čia gauti gana sunku, ypač vyrui. Todėl jei vyrui pavyksta įsidarbinti į gamyklą prie surinkimo linijos, jis gali pasijusti tikru donžuanu, kadangi ilgas darbo valandas jis būna apsuptas daugybės moterų, kurios be galo išsiilgę vyriško dėmesio.

Vienas toks laimingasis, vardu Li Bin, pasakojo: „Aš turiu tris merginas ir visos jos žino apie viena kitos egzistavimą. Dauguma mano draugų taip pat turi ne po vieną merginą. Šiame mieste tiek daug jaunų ir naivių merginų, tad kodėl to neišnaudojus? Visi čia tenori pasilinksminti. Jei to nepadarysi tu, padarys kitas“.

daugpatyste-kinijoje2

Na, o kiti vyrai dar apsukresni. Štai 25-erių A Yi, kuris į „sekso sostinę“ atvyko iš kitos provincijos, pasakoja, kad čia atkeliavo susirasti žmonos. Jo gimtajame mieste žmonos be didelio kraičio susirasti neįmanoma, o atvykęs čia jis ne tik susirado draugę, bet ji dar ėmė vaikiną išlaikyti. „Čia yra daugybė moterų, joms nereikia pinigų. Joms reikia vyro“, – pasakojo Yi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. provocat.lt parašė:

    ojetau, tokiu atveju tai jau tikrai geriau turėčiau visą vibratorių dėžę nei dalinčiausi vyru su kitom merginom 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai