Dosnus klientas padavėjui paliko 25 tūkst. JAV dolerių arbatpinigių, kad šis galėtų susitvarkyti dantis

Brianas su dosniuoju klientu

Brianas su dosniuoju klientu

Nuo pat vaikystės dabar padavėju vienoje užkandinėje dirbantis Brianas Maixneris kentėjo dėl dantų problemų. Negana to, kad dar visai jaunam vyrui jau trūko kelių dantų, tai ir beveik visi kiti iš jų buvo sugedę. Vienišas tėvas negalėjo sau leisti net minimaliai susitvarkyti dantis, kol vieną dieną į užkandinę, kurioje dirba, neatėjo Fredas Boettcheris. Po kuklios vakarienės Fredas nuėjo pas restorano valdytoją ir paklausė, ar padavėjui Brianui galima palikti 25 tūkst. JAV dolerių arbatpinigių, kad šis galėtų susitvarkyti dantis. Žinoma, jis neprieštaravo.

Nepaisydamas ne itin patrauklios šypsenos Brianas apylinkėse garsėja kaip atlapaširdis ir visad su plačia šypsena vaikštantis žmogus. Būtent tai ir pakerėjo vakarienės atėjusį pasiturintį klientą, kuris prisipažino pats vaikystėje kentęs nuo panašių dantų problemų.

Naujoji Briano šypsena

Naujoji Briano šypsena

Nors Briano gydymas dar pilnai nebaigtas, tačiau praėjus dviems mėnesiams nuo pirmojo vizito pas dantistą jo šypsena pasikeitė neatpažįstamai. Jis prisipažįsta, kad tiek komplimentų, kiek jų gauna dabar, niekada nėra sulaukęs. Dėl holivudiškos šypsenos dabar jį gatvėje stabdo netgi tik iš matymo pažįstami žmonės ir sveikina su neįtikėtinais pokyčiais.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *