Vaikinas neištikimai merginai ant nugaros ištatuiravo mėšlo krūvą

Originali tatuiruotė

Originali tatuiruotė

Tatuiruočių meistrai yra tie menininkai, kurie sukuria šedevrą ant jūsų kūno visam gyvenimui. Tad tokį meistrą reikia pasirinkti kuo atsakingiau. Apie tai turbūt nepagalvojo Rosie Brovent, leidusi savo vaikinui padaryti jai tatuiruotę ant nugaros po to, kai prisipažino buvusi jam neištikima. Šis už išdavystę neliko skolingas ir merginai ant nugaros ištatuiravo mėšlo krūvą.

Ryan L. Fitzjerald, Rosie dabar jau buvęs vaikinas, išsiaiškino savo merginą buvus jam neištikimą su senu draugu. Vaikinas sumanė atkeršyti ir apsimetęs, kad jai atleidžia, nupirko pigaus vyno, tekilos ir pasiūlė savo merginai susitaikymo proga pasidaryti tatuiruotę ant nugaros. Šiai panorus, kad ant nugaros būtų ištatuiruota scena iš filmo “Narnijos kronikos”, Ryan pasiūlė pasirašyti raštą, leidžiantį “menininkui” piešti laisva forma. Rosie pasirašė. Rezultatas: didžiulė garuojanti mėšlo krūva ant nugaros ir aplink skraidančios musės.

Mergina dar bandė apkaltinti Ryaną užpuolimu ir prisiteisti 100.000 JAV dolerių, tačiau dėl pasirašyto rašto, kuris leido vaikinui piešti ką panorėjus, ji liko nieko nepešusi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *