Paskutinis McDonald’s mėsainis Islandijoje praėjus šešiems metams vis dar atrodo valgomas

paskutinis-islandijos-mesainis2

Kai 2009-aisiais McDonald’s restoranų tinklas nusprendė pasitraukti iš Islandijos, niekas nė nemanė, kad paskutinis Islandijoje parduotas McDonald’s mėsainis išliks iki šių dienų. Už tai islandai dėkingi turėtų būti greito maisto gerbėjui Hjortur Smaranson, kuris nepatingėjo paskutinę restorano darbo dieną nusipirkti vieną paskutinių mėsainių ir jį atiduoti nacionaliniam Islandijos muziejui.

Muziejuje, plastikiniame maiše šis “eksponatas” praleido trejus metus, tačiau dėl kai kurių lankytojų išreikšto nepasitenkinimo, buvo nuspręsta jo atsisakyti. Kai 2012-aisiais muziejaus vadovas paskambino Smarasonui ir pareiškė, kad arba šis tuojau pat atvyksta pasiimti savo “eksponato”, arba šis bus sunaikintas, Smarasonas nė nesudvėjojes atsiėmė savo skanėstą.

paskutinis-islandijos-mesainis

“Į tai aš žvelgiu kaip į istorinę vertybę. Manau, kad neįtikėtina yra tai, kad maistas vis dar nėra sugedęs. Be to, man atrodo, kad kelios bulvytės buvo suvalgytos muziejaus lankytojų, nes jų pas mane grįžo kur kas mažiau” – pasakojo unikalaus eksponato savininkas.

Šiuo metu seniausias Islandijos McDonald’s mėsainis eksponuojamas Smaransono mėgstamame viešbutyje Reikjavike. Jam jau yra daugiau nei 2000 dienų, tačiau mėsainis vis dar atrodo gana šviežiai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Justinas parašė:

    Kokybiškas maistas genda lėtai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *