7-metė nejaučia nei skausmo, nei alkio ar nuovargio

mergaite-nejaucianti-skausmo3

Susipažinkite su septynerių Olivia Farnsworth iš Didžiosios Britanijos. Ši mergaitė yra tikras galvos skausmas medikams, ji nejaučia nei skausmo, nei alkio, nei poreikio miegui. Manote tai tikra palaima? Klystate. Mat visiškas baimės nebūvimas mergaitę nuolat įtraukia į įvairiausius pavojus.

Nesenai mergaitė pateko į ligoninę, mat ją partrenkė automobilis ir kurį laiką vilko gatve. Aplinkinių nuostabai, nepaisydama gausių sužalojimų mergaitė pakilo nuo asfalto ir nuėjo nepraliedama nė ašaros.

mergaite-nejaucianti-skausmo

Medikai pripažįsta, kad jų praktikoje kartais pasitaiko pacientų, kurie nejaučia tam tikrų poreikių, tačiau kad žmogus nejaustų trijų iš karto – tai pirmas atvejis. Daktarai Olivią jau praminė „bionine mergaite“, na o mama ją vadina tiesiog „plienine“.

mergaite-nejaucianti-skausmo2

Avarija ne vienintelis atvejis, kuomet mergaitė patyrusi rimtą traumą nepajuto nė menkiausio skausmo. Kartą ji nusiplėšė dalį lūpos ir bandė tai paslėpti nuo mamos, tačiau kai ši pamatė traumą, jai prireikė skubios plastinės operacijos.

Pavalgydinti mergaitę mamai irgi yra tikras iššūkis, mat ji niekada nejaučia alkio ir nesupranta kodėl jai reikia valgyti. Migdyti tokį vaiką – ne ką lengviau. Dėl nejaučiamo nuovargio kartą Olivia žvali išbuvo 3 paras. Kartais vienišai mamai, norint pailsėti nuo dukros, tenka jai duoti migdomųjų.

Daktarai pripažįsta, kad niekada nesugebės išgyti Olivios ir priversti ją jausti skausmą, alkį bei nuovargį. Tačiau jie teigia gebantys bent šiek tiek sureguliuoti mergaitės gyvenimą vaistų pagalba.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *