Vyras tvirtina, kad 17 metų gyvena maistą iškeitęs į limonadus

58-erių Gholamreza Ardeshiri iš Irano nesenai buvo nušviestas savo šalies, o vėliau ir viso pasaulio, žiniasklaidos. Vyras tvirtina, kad nuo 2006-ųjų į burną nėra paėmęs nė kasnio jokio maisto, o jį kompensuoja gazuotais vaisvandeniais, tokiais kaip Pepsi ir Coca-Cola.

Anot vyro, imtis tokių drąstiškų priemonių jį pastumėjo keistas jausmas burnoje, kurį pajuto prieš 17 metų: „Aš pajutau keistą jausmą. Atrodė, kad mano burnoje yra plaukas, kuris tęsiasi iki pat skrandžio. Ir nesvarbu ką daryčiau, šis jausmas niekur nedingo.“. Bandydamas išsiaiškinti kas jam yra, vyras aplankė krūvą įvairių medikų, tačiau šie nieko neįprasto nepastebėjo. Galiausiai vienas gydytojas tiesiog pasiūlė jam kreiptis pas psichiatrą.

Tuomet vyras suprato, kad šį jausmą iššaukia maistas, o štai gazuoti gėrimai – ne. Taip ir prasidėjo jo virsmas. Neilgai trukus Gholamreza visiškai atsisakė maisto. Netgi jo šeimos nariai ėmė valgyti atskirai, nes vien nuo matymo, kaip kiti valgo, jam darydavosi bloga. Dabar vyras per dieną išgeria po kelis litrus gazuotų gėrimų ir tvirtina, kad jaučiasi puikiai. Tiesa, nuo tokios „dietos“ pradžios jis neteko 32 kilogramų. Anot vyro, jis „pasukčiauja“ nebent tik kokį kartą į savaitę, kuomet vietoje limonado išgeria pusę stiklinės vandens arba puodelį arbatos.

Dėl gaunamo didelio cukraus kiekio šiuo metu vyras per parą sugeba miegoti vos po 4 valandas. Likusį laiką jis praleidžia žiūrėdamas televizorių arba spręsdamas galvosūkius.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *