Moteris siekia išsiskirti su vyru, nes šis yra per geras – niekada nesiginčija

Kas vienoms moterims atrodo lyg įprastas dalykas ar netgi svajonė, kitoms tai tampa nepakeliama našta. Viena moteris iš Indijos, Sambhal miesto, kreipėsi į teismą, nes jos vyras yra per geras.

Vos 18 mėnesių kartu pragyvenusi žmona paprašyta paaiškinti skyrybų priežastį nurodė – vyras ją per daug myli, niekada nesiginčija ir ji to negali pakęsti. Negana to, jis dar ir gamina valgyti, valo namus ir kitaip padeda jai ruošoje. Kadangi šeima gyvena pagal musulmoniškas tradicijas, moteriai tai yra nepriimtina.

Moters prašymą skyryboms atmetė jau du teismai ir dabar ji bando pasiekti savo viešindama istoriją žiniasklaidoje. „Jis niekada nešaukia ir net nesupyksta ant manęs. Kai aš suklystu, jis tiesiog atleidžia. Aš noriu su juo pasiginčyti. Man nereikia gyvenimo, kuriame vyras su viskuo sutinka“, – teigė moteris.

Paprašytas pakomentuoti situaciją vyras teigė nematantis savo elgesyje nieko blogo, jis tiesiog stengiasi būti tobulas vyras. Įdomu tai, kad tai ne pirmas toks atvejis, kai musulmoniškoje šeimoje moteris siekia skyrybų, nes vyras yra per geras. Praėjusiais metais tokia skyrybų byla pasiekė JAE teismą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *