Įskaudinta moteris neištikimą vyrą paliko pranešdama jam apie tai reklaminiame ekrane

laiskas-neistikimam-vyrui

Tūkstančiai ratuotų Jorkšyro (Anglija) gyventojų trečiadienio rytą negalėjo sulaikyti šypsenų pravažiuodami pro vieną iš šalia Šefyldo esančių reklaminių ekranų. 5×3 metrų dydžio ekrane buvo paliktas atsisveikinimo laiškas Paului – vyrui, kuris buvo neištikimas moteriai, vardu Liza. Toks išsiskyrimas Lizai atsiėjo ne vieną tūkstantį eurų, tačiau šios pamokos Paulas nepamirš visą gyvenimą.

Reklaminiame stende buvo rašoma: „Skiriama mano neištikimam vyrui Paului. Jūs verti vienas kito. Kai grįši namo, manęs ten jau nebebus. Mėgaukis savo kelione į darbą! Liza.“

Šis tekstas reklaminiame ekrane buvo transliuojamas nuo antradienio 11 valandos nakties iki kol trečiadienio rytą šioje atkarpoje baigėsi rytinės automobilių spūstis. Spėjama, kad išsiskyrimo laišką pamatė dešimtys tūkstančių miestelėnų. Reklamos agentūros, kuriai priklauso reklaminis ekranas, atstovas Mark Catterall atskleidė, kad ši reklama Lizai atsiėjo kelis tūkstančius eurų. Jis teigė: „Liza norėjo transliuoti laišką piko valandomis. Rytais šis kelias visuomet būna užkimštas ir klientė teigė, kad būtent juo į darbą važiuoja jos neištikimas vyras. Manau šįryt ne vienas Paulas ar Liza sulaukė skambučių nuo sumišusių savo antrųjų pusių“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *