Asmenukės šiemet pražudė daugiau žmonių, nei rykliai

asmenuke-su-rykliu

Vis dažniau žiniasklaidoje girdime istorijas, kai siekdami pasidaryti kuo įspūdingesnę asmenukę (Ang.: selfie) žmonės ryžtasi beprotiškiausiems dalykams ir šie baigiasi skaudžiomis nelaimėmis. Tiesą sakant, asmenukės šiemet jau pražudė daugiau žmonių, nei jų žuvo nuo ryklių atakų.

Per pastaruosius 9 mėnesius rykliai nužudė 8 žmones, tuo tarpu darydami asmenukes žuvo jau 12 žmonių. Vardan įspūdingo kadro jie krito nuo uolų, tiltų ir netgi buvo nutrenkiami elektros srovės.

Dėl asmenukių manijos kai kurios valstybės netgi buvo priverstos imtis tam tikrų apribojimų. Pavyzdžiui Australijoje teko aptverti įspūdingą uolą, kuri primena vestuvinį tortą, mat nepaisydami įspėjimų žmonės vis tiek ant jos lipdavo ir darydavosi nuotraukas.

Tuo tarpu Rusijoje teko paleisti socialinę reklamą, kurios plakatuose įspėjama nesidaryti asmenukių laikant ginklą rankose. Ir šis įspėjimas nebuvo iš piršto laužtas, mat vos prieš kelias savaites paauglys nusišovė norėdamas pasidaryti asmenukę pozuodamas su į save nutaikytu ginklu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *