Studentė nusprendė, kad pigiau bus gyventi traukiniuose, nei nuomotis butą

gyvenimas-traukinyje

Pavargusi nuo nuolat kylančių būsto nuomos kainų studentė iš Vokietijos ryžosi drastiškiems pokyčiams gyvenime. Ji paliko butą, kurį nuomojosi, ir dabar gyvena traukiniuose.

„Viskas prasidėjo nuo ginčo, kurį turėjau su buto šeimininku. Tą akimirką aš suvokiau, kad daugiau nebenoriu nuomotis to buto. Apskritai, nebenorėjau nuomotis nė vieno buto.“, – pasakoja Leonie Muller. Taigi, ji nusipirko abonentinį traukinio bilietą, kuris leidžia važiuoti kiek nori ir kur nori su bet kuriuo Vokietijos traukinį, ir leidosi į kelią. Merginos teigimu, šiais laikais traukiniuose yra visi patogumai – ji gali naudotis dušu, pavalgyti, persirengti, miegoti ir netgi ruoštis studijoms. Kartais ji užsisako picą į stotelę, kurioje laikinai sustoja.

gyvenimas-traukinyje2

Įdomu tai, kad būdama traukinyje Leonie visai nesijaučia įkalinta didžiulėje transporto priemonėje. „Iš tiesų būdama traukinyje aš jaučiuosi kaip namie. Be to, galiu aplankyti daugybę draugų bei miestų. Tai kaip nuolatinės atostogos. Aš skaitau, rašau, grožiuosi vaizdais pro langą, susipažįstu su įdomiais žmonėmis. Traukinyje visada randu ką veikti“, – teigė Leonie.

Leonie paskaičiavo, kad išsinuomoti butą jei per mėnesį kainuotų maždaug 400 eurų. Na, o metinis bilietas važinėti traukiniais jai atsieina viso labo 330 eurų. Tiesa, ne visas naktis mergina leidžia traukiniuose, kartais ji nuvykusi į kokį nors miestą apsistoja pas draugus ar artimuosius. Negana to, ji teigia, kad jos meilės reikalai nuo tokio gyvenimo būdo tik pagerėjo. Kadangi ji studijavo visai kitame mieste, nei gyveno jos vaikinas, anksčiau jiedu matėsi kur kas rečiau nei dabar. Tad dabar vos pasitaikius progai Leonie stengiasi pravažiuoti ir pro savo mylimojo miestą.

Šiuo metu savo potyrius mergina aprašo Tyatravel.com tinklaraštyje ir planuoja taip gyventi mažiausiai metus, o tada informaciją panaudoti baigiamajame darbe universitete.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *