Studentė nusprendė, kad pigiau bus gyventi traukiniuose, nei nuomotis butą

gyvenimas-traukinyje

Pavargusi nuo nuolat kylančių būsto nuomos kainų studentė iš Vokietijos ryžosi drastiškiems pokyčiams gyvenime. Ji paliko butą, kurį nuomojosi, ir dabar gyvena traukiniuose.

„Viskas prasidėjo nuo ginčo, kurį turėjau su buto šeimininku. Tą akimirką aš suvokiau, kad daugiau nebenoriu nuomotis to buto. Apskritai, nebenorėjau nuomotis nė vieno buto.“, – pasakoja Leonie Muller. Taigi, ji nusipirko abonentinį traukinio bilietą, kuris leidžia važiuoti kiek nori ir kur nori su bet kuriuo Vokietijos traukinį, ir leidosi į kelią. Merginos teigimu, šiais laikais traukiniuose yra visi patogumai – ji gali naudotis dušu, pavalgyti, persirengti, miegoti ir netgi ruoštis studijoms. Kartais ji užsisako picą į stotelę, kurioje laikinai sustoja.

gyvenimas-traukinyje2

Įdomu tai, kad būdama traukinyje Leonie visai nesijaučia įkalinta didžiulėje transporto priemonėje. „Iš tiesų būdama traukinyje aš jaučiuosi kaip namie. Be to, galiu aplankyti daugybę draugų bei miestų. Tai kaip nuolatinės atostogos. Aš skaitau, rašau, grožiuosi vaizdais pro langą, susipažįstu su įdomiais žmonėmis. Traukinyje visada randu ką veikti“, – teigė Leonie.

Leonie paskaičiavo, kad išsinuomoti butą jei per mėnesį kainuotų maždaug 400 eurų. Na, o metinis bilietas važinėti traukiniais jai atsieina viso labo 330 eurų. Tiesa, ne visas naktis mergina leidžia traukiniuose, kartais ji nuvykusi į kokį nors miestą apsistoja pas draugus ar artimuosius. Negana to, ji teigia, kad jos meilės reikalai nuo tokio gyvenimo būdo tik pagerėjo. Kadangi ji studijavo visai kitame mieste, nei gyveno jos vaikinas, anksčiau jiedu matėsi kur kas rečiau nei dabar. Tad dabar vos pasitaikius progai Leonie stengiasi pravažiuoti ir pro savo mylimojo miestą.

Šiuo metu savo potyrius mergina aprašo Tyatravel.com tinklaraštyje ir planuoja taip gyventi mažiausiai metus, o tada informaciją panaudoti baigiamajame darbe universitete.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai