Indijoje organizuojamas kasmetinis mūšis karvių pyragais

karves-pyragai

Kiekvienais metais Kairuppala kaimo gyventojai (Indija) susirenka pagrindinėje kaimo gatvėje ir pradeda mėtytis sudžiuvusiais karvių pyragais. Nors traumų šiame „sporte“ neišvengiama, kasmet jis sutraukia vis daugiau smalsuolių.

karves-pyragai2

Legenda byloja, kad lordas Veerabhada Swamy ir deivė Bhadrakhali senai senai nusprendė vienas kitą vesti. Tačiau siekdamas paerzinti savo mylimąją Veerabhada pareiškė, kad nebenori jos vesti. Tai supykdė jos giminaičius ir šie nusprendė pamokyti nevykusį sužadėtinį, užmėtydama jį karvės pyragais. Vis dėlto vidury mūšio išaiškėjo Veerabhada pokštas ir viskas baigėsi taikiai, o pora susituokė. Dabar, minint šį mūšį, kasmet Kairuppala kaime vyksta jo inscenizacija.

karves-pyragai3

Mūšio rytą į pagrindinės miesto gatvės vidury supilama didžiulė sudžiuvusio karvių mėšlo krūva. Kaimo gyventojai pasidalina į dvi stovyklas ir ima iš visų jėgų pliektis. Dažniausiai kova trunka apie pusvalandį ir baigiasi draugiška švente. Tačiau, nukentėjusiųjų išvengti nepavyksta niekad. Vien šiemet mūšio metu buvo sužalota 50 žmonių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *