Moteris 50 valandų bučiavo automobilį, kad gautų naujutėlaitį KIA

buciuoja-automobili

30-metė Dilini Jayasuriya iš Teksaso valstijos jau džiaugiasi naujuoju KIA Optima LX automobiliu. Tačiau, kad jį gautų, moteris turėjo nemažai paplušėti – net 50 valandų bučiuoti automobilį.

Konkursą, pavadinimu „Kiss a KIA“, surengė KISS FM radijos stotis. Pirmadienio rytą žaidimo vietoje susirinko 20 dalyvių, kurie iškart turėjo savo lūpas tvirtai prispausti prie KIA automobilių. Žaidimo taisyklėse buvo nurodyta, kad automobilį gaus tas, kuris jį bučiuos 50 valandų. Jei tokių dalyvių bus keletas, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. Kas valandą dalyviai turėjo 10 minučių pertraukas, per kurias galėjo pailsėti, užkąsti, ar nueiti į tualetą. Jei bent sekundei per likusį laiką lūpos nuo automobilio buvo atitraukiamos – dalyvis kaip mat būdavo diskvalifikuojamas.

Iki penktadienio vakaro dalyvių liko jau tik 15. Antradienio vakarą automobilius vis dar bučiavo 11 dalyvių. Galiausiai, po 50 valandų, prie KIA automobilių prisisiurbę buvo jau tik 7 dalyviai. Tad organizatoriams teko traukti burtus, kurių metu laimė nusišypsojo 30-metei Dilini. Na, o likę ištvermingiausieji buvo apdovanoti bilietais į koncertus.

Pasidalink patikusiu straipsniu

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *