Moteris 50 valandų bučiavo automobilį, kad gautų naujutėlaitį KIA

buciuoja-automobili

30-metė Dilini Jayasuriya iš Teksaso valstijos jau džiaugiasi naujuoju KIA Optima LX automobiliu. Tačiau, kad jį gautų, moteris turėjo nemažai paplušėti – net 50 valandų bučiuoti automobilį.

Konkursą, pavadinimu „Kiss a KIA“, surengė KISS FM radijos stotis. Pirmadienio rytą žaidimo vietoje susirinko 20 dalyvių, kurie iškart turėjo savo lūpas tvirtai prispausti prie KIA automobilių. Žaidimo taisyklėse buvo nurodyta, kad automobilį gaus tas, kuris jį bučiuos 50 valandų. Jei tokių dalyvių bus keletas, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. Kas valandą dalyviai turėjo 10 minučių pertraukas, per kurias galėjo pailsėti, užkąsti, ar nueiti į tualetą. Jei bent sekundei per likusį laiką lūpos nuo automobilio buvo atitraukiamos – dalyvis kaip mat būdavo diskvalifikuojamas.

Iki penktadienio vakaro dalyvių liko jau tik 15. Antradienio vakarą automobilius vis dar bučiavo 11 dalyvių. Galiausiai, po 50 valandų, prie KIA automobilių prisisiurbę buvo jau tik 7 dalyviai. Tad organizatoriams teko traukti burtus, kurių metu laimė nusišypsojo 30-metei Dilini. Na, o likę ištvermingiausieji buvo apdovanoti bilietais į koncertus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Nors ir renkiesi natūralesnes, tačiau juk automobilio švarai naudojamos cheminės priemonės, kad išvaizda būtų tobula. Nežinau ar bučiavimas yra gera idėja. Man patinka švarus automobilis, žinoma norėčiau naujutėlaičio iš salono, tačiau tokios varžybos man atrodo ne itin priimtinos.

  2. kemi.lt parašė:

    Na nežinau, gal verčiau tą laiką skirti apmąstymams kaip užsidirbti naujam automobiliui? Tikrai neičiau tokiu keliu, nes atrodo nepagarba sau. Savo mašiniuką myliu, prižiūriu, visuomet varau į patikimą autoservisą ir didesnių problemų neturiu. Keičiau tik po autoįvykio, o šiaip man ganėtinai sunku atsisveikinti su daiktu, kurį perpranti ir jis tarnauja puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai