10 įdomių faktų apie filmus ir kino pasaulį

Pumba iš animacinio filmo „Liūtas karalius“ buvo pirmasis personažas Disnėjaus filmuose, kuris pagadino orą.

Pamenate filmą „Mažylis“ apie mažą paršelį? Tai štai, jį filmuojant iš tiesų vaidino 48 skirtingi paršeliai. Mat paršeliai taip greitai augo, kad teko juos nuolat keisti.

Mokslininkų grupelė nepatingėjo paskaičiuoti, kad Styvenui Spilbergui per Oskarų apdovanojimus laimėtojai dėkoja dažniau, nei pačiam Dievui.

Sylvesteris Stalonė vienu metu gyveno taip skurdžiai, kad buvo priverstas parduoti savo mylimą šunį, vardu Butkus, už 40 dolerių.

Gero siaubo filmo metu žmogus gali sudeginti maždaug 150 kalorijų.

Oskaras už „Snieguolę ir septynis nykštukus“ Disnėjaus kompanijai buvo pats neįprasčiausas – šalia įprastinio Oskaro buvo pritvirtinti dar 7 mažyčiai Oskariukai.

Kinijoje laikoma, kad kelionės laiku kine yra pavojinga fikcija, tad filmas „Atgal į ateitį“ ir visos jo dalys šalyje yra uždraustos.

Dinozaurų riaumojimas filme „Jūros periodo parkas“ iš tiesų yra besiporuojančių vėžlių balsai.

Filmas „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ yra pripažintas kaip daugiausiai klaidų turintis šiuolaikinis filmas. Žiūrint filmą ne kartą galima pastebėti filmavimo grupės narius ar istoriją neatitinkančių aprangos elementų.

Aktorius Ed Herms filmuojant „Pagirios Las Vegase“ iš tikrųjų išsitraukė priekinį dantį, kad viskas atrodytų tikroviškiau.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *