Faktų mišrainė [36 dalis]

Elvio Preslio vadybininkas Colonelis Tomas Parkeris pardavinėjo ženkliukus su užrašu „Nekenčiu Elvio Preslio“. Tokiu būdu jis sugebėjo sau ir Elviui uždirbti pinigų ne tik iš Elvio fanų, bet ir jo nemėgstančių žmonių.

Maišant alkoholį su dietine kola pasigersite 18% greičiau nei maišydami jį su klasikine kola.

Beveik pusė lėktuvų pilotų yra prisipažinę, kad skrisdami yra netyčia užsnūdę. 29% iš jų taip pat prisipažino, kad atsibudę rado miegantį ir antrąjį pilotą.

Jei jau vykdote apiplėšimą ir esate užsidėjęs pirštines, tai būtinai būkite ir su maikute. Nes jei prisiliesite prie ko nors su savo speneliu, jus bus galima lengvai identifikuoti, kadangi spenelių raštas, visai kaip ir pirštų, pas kiekvieną žmogų yra unikalus.

Genetiškai krokodilai yra kur kas artimesni paukščiams, nei driežams.

Playstation 2 žaidimų konsolė, išleista 2000 metų kovo 4 dieną, yra geriausiai visų laikų parduodama žaidimų konsolė pasaulyje. Iki dabar jos parduota per 155 milijonus vienetų.

Astronautai turi išmokti šlapintis ir tuštintis skirtingu metu, kad šlapimą būtų galima lengvai atskirti ir jį paversti geriamu vandeniu.

Per savo gyvenimą sėdėdamas ant klozeto žmogus praleidžia vidutiniškai 92 dienas.

Meksikoje yra vos viena legali ginklų parduotuvė. Daugiau nei 90% šalyje naudojamų ginklų atkeliauja iš JAV kontrabandos keliu.

JAV yra registruoti mažiausiai 400 tokių vardų – ABCDE.

1982 Zimbabvėje buvo išleistas įstatymas, draudžiantis šaipytis iš prezidento pavardės. Tuo metu šalį valdė prezidentas, pavarde Banana.

Trisdešimt penkta faktų mišrainės dalis

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *