5 mokytojos, turėjusios lytinių santykių su savo auklėtiniais

Sarah Jones

Sarah Jones

Sarah Jones

Ši buvusi palaikymo komandos šokėja būdama 27-erių pradėjusi mokytojauti tikrai neleido laiko veltui. Laisvalaikiu nuo pamokų ji ėmė susitikinėto su 17-mečiu mokiniu. Pasimatymai, žinoma, baigdavosi miegamajame. Galiausiai apie jų santykius sužinojo teisėsauga, Sarah buvo teisiama, tačiau kalėjimo jai pavyko išvengti ir šiuo metu jos ir mokinio draugystė sėkmingai tęsiasi. Negana to, Amerikoje ji pradėjo vesti televizijos laidą.

Hope Jacoby

Hope Jacoby

Hope Jacoby

Paskutinę mokslo metų dieną vieno mokinio telefone buvo rasta nuogos mokytojos nuotrauka. Paaiškėjo, kad ši fizinio lavinimo mokytoja savo auklėtiniams duodavo kiek neįprastų fizinių pratimų. Visą mokytojavimo laikotarpį ji turėjo intymių santykių su moksleiviais nuo 14 iki 17 metų. 23 metų Hope irgi išvengė belangės.

Carrie McCandless

Carrie McCandless

Carrie McCandless

Ši palaikymo šokėjų komandos vadovė buvo apkaltinta turėjusi lytinių santykių su 17-mečiu auklėtiniu. Mokyklos suorganizuotos stovyklos metu ji intymiai priekabiavo prie girtutėlio studento, tačiau, kaip išsiaiškino teismas, lytinių santykių neturėjo. Carrie turėjo 45 dienas praleisti kalėjime.

Michelle Preston

Michelle Preston

Michelle Peston

27 metų psichologijos ir geografijos mokytoja buvo apkaltinta, kad 2010-aisiais nuo rugsėjo iki gruodžio turėjo lytinių santykių su bent trimis moksleiviais, kuriems tuo metu buvo 16-17 metų. Mergina įkliuvo po to, kai jos nuogos nuotraukos pradėjo plisti tarp mokinių.

Debra Lafave

Debra Lafave

Debra Lafave

Ši mokytoja iš Floridos valstijos buvo apkaltinta tuo, kad turėjo oralinio sekso su 14-mečiu moksleiviu. Vis dėlto jauna mokytoja išvengė kalėjimo, mat nukentėjusiojo mama atsiėmė kaltinimus nenorėdama traumuoti vaiko. Dabar Debra laimingai vedusi ir turi dvynukus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

16 komentarų

 1. Stepas parašė:

  Bet gi ir sekas kai kuriems…

 2. Vladimeras parašė:

  Norėčiau tokių mokytojų 😀

 3. Borgoz parašė:

  Niiiiicee

 4. Justinas parašė:

  Ir kai kurios visai nieko 😀

 5. nerijus parašė:

  Faina;

 6. Ai parašė:

  Bet krč, ta katra nesidulkino vienintelė sėdėt gavo 😀

 7. andrius parašė:

  reikia dulkintis…tada nereiks kaliuzei sedeti:)

 8. Nunu parašė:

  Nu jo…debilai jus su savo nice. Nieko gero. Mane 15os metu istorike isdulkino…tai iki 17 jau buvau beveik visas klasiokes ir gretutiniu klasiu mergas patvarkes. Ir iki siol ipratimas dulkint visas islikes. Taip ir neiseina rimtu santykiu turet…

 9. Petras parašė:

  “nunu” nebepysk tu čia proto..

 10. kah parašė:

  nedapystos

 11. zzz parašė:

  zinau viena senmerge matematike,kuri geriau ciulpia negu mokina

 1. 7 lapkričio, 2014

  […] jau esame rašę apie 5 mokytojas, kurios smagiai leido laiką su savo moksleiviais. Tačiau ši mokytoja pranoksta jas visas. Kai tau 16 metų, esi katalikiškos mokyklos moksleivis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *