5 mokytojos, turėjusios lytinių santykių su savo auklėtiniais

Sarah Jones

Sarah Jones

Sarah Jones

Ši buvusi palaikymo komandos šokėja būdama 27-erių pradėjusi mokytojauti tikrai neleido laiko veltui. Laisvalaikiu nuo pamokų ji ėmė susitikinėto su 17-mečiu mokiniu. Pasimatymai, žinoma, baigdavosi miegamajame. Galiausiai apie jų santykius sužinojo teisėsauga, Sarah buvo teisiama, tačiau kalėjimo jai pavyko išvengti ir šiuo metu jos ir mokinio draugystė sėkmingai tęsiasi. Negana to, Amerikoje ji pradėjo vesti televizijos laidą.

Hope Jacoby

Hope Jacoby

Hope Jacoby

Paskutinę mokslo metų dieną vieno mokinio telefone buvo rasta nuogos mokytojos nuotrauka. Paaiškėjo, kad ši fizinio lavinimo mokytoja savo auklėtiniams duodavo kiek neįprastų fizinių pratimų. Visą mokytojavimo laikotarpį ji turėjo intymių santykių su moksleiviais nuo 14 iki 17 metų. 23 metų Hope irgi išvengė belangės.

Carrie McCandless

Carrie McCandless

Carrie McCandless

Ši palaikymo šokėjų komandos vadovė buvo apkaltinta turėjusi lytinių santykių su 17-mečiu auklėtiniu. Mokyklos suorganizuotos stovyklos metu ji intymiai priekabiavo prie girtutėlio studento, tačiau, kaip išsiaiškino teismas, lytinių santykių neturėjo. Carrie turėjo 45 dienas praleisti kalėjime.

Michelle Preston

Michelle Preston

Michelle Peston

27 metų psichologijos ir geografijos mokytoja buvo apkaltinta, kad 2010-aisiais nuo rugsėjo iki gruodžio turėjo lytinių santykių su bent trimis moksleiviais, kuriems tuo metu buvo 16-17 metų. Mergina įkliuvo po to, kai jos nuogos nuotraukos pradėjo plisti tarp mokinių.

Debra Lafave

Debra Lafave

Debra Lafave

Ši mokytoja iš Floridos valstijos buvo apkaltinta tuo, kad turėjo oralinio sekso su 14-mečiu moksleiviu. Vis dėlto jauna mokytoja išvengė kalėjimo, mat nukentėjusiojo mama atsiėmė kaltinimus nenorėdama traumuoti vaiko. Dabar Debra laimingai vedusi ir turi dvynukus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

16 komentarų

 1. Stepas parašė:

  Bet gi ir sekas kai kuriems…

 2. Vladimeras parašė:

  Norėčiau tokių mokytojų 😀

 3. Borgoz parašė:

  Niiiiicee

 4. Justinas parašė:

  Ir kai kurios visai nieko 😀

 5. nerijus parašė:

  Faina;

 6. Ai parašė:

  Bet krč, ta katra nesidulkino vienintelė sėdėt gavo 😀

 7. andrius parašė:

  reikia dulkintis…tada nereiks kaliuzei sedeti:)

 8. Nunu parašė:

  Nu jo…debilai jus su savo nice. Nieko gero. Mane 15os metu istorike isdulkino…tai iki 17 jau buvau beveik visas klasiokes ir gretutiniu klasiu mergas patvarkes. Ir iki siol ipratimas dulkint visas islikes. Taip ir neiseina rimtu santykiu turet…

 9. Petras parašė:

  “nunu” nebepysk tu čia proto..

 10. kah parašė:

  nedapystos

 11. zzz parašė:

  zinau viena senmerge matematike,kuri geriau ciulpia negu mokina

 1. 7 lapkričio, 2014

  […] jau esame rašę apie 5 mokytojas, kurios smagiai leido laiką su savo moksleiviais. Tačiau ši mokytoja pranoksta jas visas. Kai tau 16 metų, esi katalikiškos mokyklos moksleivis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai