Jauniausiam pasaulyje alkoholikui vos dveji

Cheng Cheng demonstruoja savo sugebėjimus

Cheng Cheng demonstruoja savo sugebėjimus

Mažylis Cheng Cheng iš Kinijos pirmą kartą alkoholio paragavo būdamas 10 mėnesių. Tąkart tėtis jam į burną įkišo vyne pamirkytą čiulptuką, kad šis liautųsi verkęs ir nurimtų. Augant jo poreikis alkoholiui vis didėjo ir šiandien, būdamas vos 2 metų, jis laikomas jauniausiu alkoholiku pasaulyje. Dabar jis vietoj pieno geria vyną ir alų.

Iš pradžių Cheng Cheng tėvai pašaipiai žiūrėjo į tariamą vaiko priklausomybę alkoholiui. Jiems atrodė juokinga, kad vaikas sugeba išgerti butelį alaus ir beveik neapgirsti. Tačiau pirmą kartą tėvai sunerimo, kai ištuštinęs vieną butelį jis pareikalavo antro.

Šiuo metu šeima yra plačiai kritikuojama vietinėje spaudoje. Socialinės tarnybos jau grasina atimti vaiką iš tėvų. Medikai juos įspėjo, kad net ir nedidelis alkoholio kiekis tokiame jauname amžiuje augančiam organizmui gali turėti nepataisomos žalos. Tai sužinoję tėvai tuojau pat nutraukė bet kokius vaiko ryšius su alkoholiniais gėrimais. Tačiau šis dabar kenčia nuo priklausomybės ir negali nusiraminti negavęs išgerti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *