Stalo teniso ir futbolo mišinys – Teqball

Teqball žaidimas

Teqball žaidimas

Pasvarstykime – ką gautume sukryžminę futbolą ir stalo tenisą? Chaotišką žaidimą, kuriame tenisininkai laužytų raketes į didžiulį futbolo kamuolį? O gal be galo smagų žaidimą, kuriame vietoje teniso rakečių būtų naudojamos kojos ir galvos? Būtent antrasis variantas pasirodė tinkamas naujos sporto šakos – Teqball, kūrėjams.

Šios, sparčiai populiarėjančios, sporto šakos sumanytojai sukūrė netgi specialų stalą, kuris yra išlenktas taip, kad žaidėjams būtų patogi spirti kamuolį kojomis. Be to, tinklelis pakeistas specialiu stiklu, nuo kurio kamuolys atšoka.

Žaidimo taisyklės gana paprastos, kiekvienas žaidėjas gavęs kamuolį jį kojomis, galva ar netgi pečiu gali paliesti ne daugiau kaip 3 kartus iš eilės. Taip pat negali liesti kamuolio dukart iš eilės su ta pačia kūno dalimi. Stalo liesti irgi negalima.

Žaidimą galima žaisti tiek du prieš du, tiek ir vienas prieš vieną. Jei žaidžiama du prieš du, kiekvieną kartą kamuolį paduoti turi vis kitas komandos žaidėjas. Visai kaip stalo tenise.

Teqball žaidimas

Teqball žaidimas

Šį žaidimą sumąstė du draugai iš Vengrijos – Gabor Borsanyi ir Viktor Huszar. Gaboras yra buvęs profesionalus futbolo žaidėjas, o Viktoras, savo ruožtu, tiesiog dievina kompiuterių mokslą, kas jam ir padėjo suprojektuoti praktiškai tobulą stalą šiam žaidimui.

Šiedu vyrukai deda dideles viltis į savo išradimą ir tikisi, kad vieną dieną tai taps olimpine sporto šaka.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *