Asmeninis treneris priaugo 30 kilogramų, kad svorį galėtų mesti kartu su savo kliente

antsvoris, viršsvoris, nutūkimas

Adonis Hill yra vienas geidžiamiausių fitneso trenerių Brukline. 35-erių metų vyras taip atsidavęs savo darbui, kad nesenai tyčia priaugo 30 kilogramų, kad galėtų juos numesti kartu su savo  kliente – mokytoja dirbančia Alissa Kane.

Kelis mėnesius Adonis pusryčiams kirto spurgas, pietums – dešrainius ir picas, vakarienei – „McDonald‘s“ maistą, o prieš miegą dar užkrimsdavo sausainukų. Tai jis darė, nes norėjo priaugti papildomus 30 kilogramų, kuriuos buvo užsibrėžusi numesti jo klientė. Ir jam pavyko, o tada laukė sunkiausia dalis, kuri buvo įamžinta ir televizijos projekte „Fit to Fat to Fit“, numesti visą antsvorį.

masės priaugimas, pirma masė, kaip priaugti masės, masės auginimas

Adonis ir Alissa sporto salėje plūšėdavo 5-6 dienas per savaitę, skirdami po valandą svorių kilnojimui ir širdies pratimams bei laikydamiesi griežtos dietos. Didžiąją dalį svorio porelei pavyko numesti per 4 mėnesius. Adonis numetė 25, Alissa – 26 kilogramus.

svorio metimas, kaip numesti svorio, efektyvi dieta

Įgyvendinęs sau ir klientei išsikeltą iššūkį, dabar Adonis sakėsi besiimsiantis naujo – per 210 dienų nukeliauti iš Niujorko į Kaliforniją.

Tai ne pirmas kartas, kai asmeninis treneris tyčia priauga svorio. Kiek anksčiau mes esame rašę apie Drew Maning, kuris įrodė, kad numesti svorį galima taip pat lengvai, kaip ir jo priaugti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *