Milijonieriaus sūnelis tėčio dovanotą „Ferrari“ padegė, nes norėjo naujo

dega-ferrari

Kol vieni gali tik pasvajoti apie nuosavą „Ferrari“ automobilį, kiti be jokios sąžinės graužaties leidžia sau padegti šį italų šedevrą ir dar pareikalauti pinigų iš draudimo kompanijos.

Būtent taip nutiko vienam Šveicarijos milijonieriui, kurio sūnui pabodo jo dovanotas naujutėlaitis  „Ferrari 458“ automobilis, tad jaunėlis jį tiesiog supleškino.

Prieš ir po gaisro

Prieš ir po gaisro

20-metis vaikinas, kurio garaže stovi 15 prabangių automobilių, manėsi apgalvojęs visą planą iki smulkmenų. Jis susirado porą bendrininkų, leido jiems „pavogti“ savo automobilį ir nuvaryti jį į vieną iš Vokietijos pramoninių rajono. Čia bendrininkai padegė „Ferrarį“, o turtuolio sūnelis tuo metu, kad turėtų alibi, mėgavosi masažu.

Tačiau pareigūnai greitai pagal telefono skambučius atsekė ryšį tarp padegėjų ir vaikino, tad šiam nebeliko nieko kito, kaip prisipažinti. Už šį nusikaltimą milijonieriaus sūnus gavo 2 metus kalėjime lygtinai ir turės susimokėti 30 tūkst. eurų baudą. Jo bendrininkai atitinkamai gavo 14 ir 16 mėnesių lygtines laisvės atėmimo bausmes. Ir visa tai tik dėl to, kad jaunuolis norėjo naujesnio „Ferrari“ modelio, kurį būtų įsigijęs iš draudimo gavęs 280 tūkst. eurų žalos atlyginimą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *