Dubajaus policininkės patruliuos „Ferrari FV“ automobiliu

Tokias grožybes vairuoja Dubajaus policininkai

Tokias grožybes vairuoja Dubajaus policininkai

Pabėgti nuo Dubajaus policininkų nuo šiol bus dar sunkiau, nes jų automobilių parkas netrukus pasipildys naujutėlaičiu „Ferrari“ automobiliu, kurio galėtų pavydėti viso likusio pasaulio pareigūnai.

Nors vos prieš mėnesį Dubajaus policija įsigijo „Lamborghini Aventador“, kuris, kaip manoma, kainavo nuo vieno iki 1,7 milijono litų, vien šiuo galiūnu pareigūnai nusprendė neapsiriboti. „Dubajus yra unikalus miestas, kuriame viskas turi spinduliuoti išskirtinumu ir dėl šios priežasties mes nusprendėme patruliavimui mieste įsigyti dar ir „Ferrari“ sportinį automobilį“, – teigė Dubajaus policijos leitenantas Genl Khalfan Tamim. „Mes buvome maloniai nustebinti žmonių reakcijos į „Lamborghini“, tad pamanėme, kad „Ferrari“ taip pat bus geras pasirinkimas“, – pridūrė jis.

„Ferrari FV“ varo V12 variklis, automobilis gali išvystyti 334 km/h greitį, o iki 100 km/h įsibėgėti per 3,7 sekundes. Dubajaus policija tikisi, kad šis galiūnas atgrąsys greičio mėgėjus lenktyniauti miesto gatvėse. Įdomu tai, kad šis „Ferrari“ buvo nupirktas ne policininkams, bet policininkėms. Dubajaus policijos atuomobilių parke taip pat galima rasti „Chevrolet Camaro SS“, „Dodge Charger“ ir „BMW 5-Series“ automobilių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *