Susipažinkite su stipriausia mergina pasaulyje

Nuotrauka iš asmeninio merginos archyvo

Nuotrauka iš asmeninio merginos archyvo

Kai kalbama apie stipriausią pasaulio moterį, jūs savo galvoje tikriausiai įsivaizduojate dviejų metrų ūgio, maždaug 100kg sveriantį raumenų kalną, kadaise buvusį moterimi, tačiau dabar labiau primenantį vyrą. Tačiau taip nėra, iš tiesų stipriausia pasaulio moteris savo išvaizda beveik nesiskiria nuo kitų merginų. Ir dar šis tas, jai tik 21-eri.

Stipriausia pasaulio moterimi tituluoja 92-ųjų gimimo ukrainietė Varya Akulova. Ji nuo pat mažų dienų aplinkinius stebino savo jėga, o užaugusi Gineso rekordų knygos atstovams sugebėjo pademonstruoti kaip pakelia keturiskart už save sunkesnį svorį, o tau jau yra pasaulio rekordas.

Būdama vienerių Varya jau gebėjo pilnai save išlaikyti ant rankų, pusantrų metukų ji jau galėjo persiversti kūlversčiu ore. Tokius gebėjimus pastebėję jos tėvai mergaitę užrašė į akrobatikos kursus ir jau ketverių metukų ji dirbo su dauguma suaugusiems skirtų pratimų.

Įdomu dar ir tai, kad mergaitės tėtis jos beveik nenešiodavo ant nugaros, nes tai už jį darė pati Varya. Jau būdama šešerių metų ji ant nugaros panešdavo savo tėtį ir lyg to dar būtų negana – abiejose rankose nešdavo po svarmenį. Būdama dvylikos mergaitė ant nugaros jau gebėjo panešti abu tėvus. Pirmąjį pasaulio rekordą Varya užfiksavo 2000-aisiais, kai iškėlė 100 kilogramų štangą, nors pati svėrė vos 40kg. 2006-aisiais ji jau kėlė 300kg svorį, kuris buvo keturiskart didesnis nei jos pačios svoris. Žinoma, tai buvo dar vienas neįtikėtinas merginos rekordas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. ygcg parašė:

    Nustokit rašyt nesąmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *