Milžiniškų rankų savininkas jomis ko gero galėtų sutraiškyti net žmogų

didziules-rankos

Pasakęs 50-mečiui Jeffui Dabe, kad jo rankos yra didelės, ko gero jį įžeistum. Mat jo rankos nėra didelės, jos tiesiog milžiniškos! Internautai Jeffą jau praminė populiaraus animacinio filmuko veikėjo Popajaus vardu.

Jeffo dilbių apimtis – 49 centimetrai, o jo plaštakos tokios didelės, jog jomis jis gali traiškyti arbūzus. Greičiausiai galėtų sutraiškyti ir žmogaus galvą. Laimei, jis savo rankas naudoja kitam reikalui – rankų lenkimui.

vyras-su-didelemis-rankomis

Rankų lenkimo varžybose Jeffas pradėjo varžytis dar 70-aisiais. Iki 1986-ųjų jis sulaukė tokio pripažinimo, kad buvo pakviestas varžytis su dar devyniais stipriausiais rankų lenkikais iš viso pasaulio. Tačiau tuomet jis patyrė traumą, lenkiant ranką jam dėl neaiškių priežasčių ant jos iškilo nemenkas gumbas, kuris taip ir nebedingo. Jeff‘as nusprendė baigti karjerą nė nepasirodęs gydytojams. Tačiau 2012-aisiais jis vėl ryžosi grįžti į šį sportą. Tiesa, šįkart naudodamas tik kairę ranką.

milziniska-plastaka

Įdomu tai, kad rankų lenkimo varžybų metu jis nenaudoja jokios taktikos, jis netgi specialiai nesitreniruoja šiai rungčiai. Milžiniškas rankas vyras turi nuo mažens. Su kaire ranka Jeffas nepralaimėjo nei vienos kovos jau 33 metus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *