Siekdamas išsigydyti vėžį vyras kasdien save „kepa“ ant laužo

vyras-ant-lauzo

25-erių Jia Binhui iš Yunlongo kaimo Kinijoje jau kuris laikas kenčia nuo kraujo vėžio, kitaip dar vadinamo leukemija. Tačiau, nors ir neturėdamas pinigų brangioms chemoterapijoms, vyras nesiruošia nuleisti rankų ir kovoja su liga kaip išmanydamas. Tikėdamas, kad karštis gali nužudyti vėžines ląsteles, vyras kasdien tampa gyvu kepsniu ant laužo – kaitinasi virš ugnies tol, kol nebegali daugiau ištverti.

Killing Cancer

Binhui jau turėjo brangią kaulų čiulpų transplantaciją, kuri jam atsiėjo 75 tūkst. eurų. Pinigus tąkart jam suaukojo geradariai žmonės ir įvairios organizacijos. Deja, procedūra nebuvo veiksminga. Daugiau iš skurdžios ūkininkų šeimos kilęs vaikinas negali sau leisti gydytis už pinigus.

vyras-ant-lauzo3

„Skaičiau ekspertų komentarus, kad 42 laipsnių temperatūroje vėžinės ląstelės miršta. Būtent dėl to aš savo kieme susirenčiau laužavietę, ant kurios kaitinuosi“, – pasakojo Jia. Vyras teigia, kad virš silpnai rusenančio laužo jis guli tol, kol dar gali pakęsti karšti. Jis taip pat galvojo ir apie analogiškas vandens procedūras, tačiau gyvenant kaime, kuriame nėra karšto vandens, būtų sunku palaikyti tolygia vandens temperatūrą.

Jia Binhui tokiu būdu žada gydytis iki sekančio vizito pas medikus, kuomet jam bus atlikti tyrimai ir paaiškės ar jo būklė ir toliau blogėja. Jei kepinimasis ant laužo pasirodys esąs neveiksmingas – šias procedūras vyras žada nutraukti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *