Naujas internautų iššūkis žmones verčia žaloti savo lūpas

naujas-issukis

2014-ieji daugumai internautų ko gero įsiminė kaip iššūkių metai. Visą pasaulį apėmusi manija privertė žmones piltis ant savęs ledinį vandenį, daužyti į galvą kiaušinius ar netgi deginti save apsipylus degiu skysčiu. Jau atrodė, kad 2015-aisiais šis virusas išėjo iš mados, tačiau dabar internete pradėjo plisti naujas iššūkis, pavadintas amerikiečių televizijos personos Kylie Jenner vardu. Ši moteris tvirtina, kad jos putlios lūpos yra visiškai natūralios, tad internautai dabar vieni kitiems perduoda iššūkį, kurio metu reikia pasididinti lūpas.

kylie-jenner-issukis

Šis iššūkis socialiniuose tinkluose paprastai plinta su #kyliejennerchallenge žyma. Jo esmė – pridėti prie lūpų buteliuką, stikliuką ar kokį kitą daiktą ir įsisiurbti į jį ištraukiant iš vidaus visą orą. To pasekoje labai greitai lūpos pradeda tinti. Tai ir yra visa iššūkio esmė.

kylie-jenner-issukis2

Blogiausia tai, kad šio iššūkio pasekmės gali būti labai liūdnos. Lūpų tinimas gali neatslūgti net ir keletą dienų arba jos gali pasidengti ryškiomis kraujosrūvomis ir netgi pamėlinuoti. Negana to, jau dabar internete galima rasti atvejų, kai šis iššūkis jo dalyviams baigėsi ir kur kas liūdniau. Pavyzdžiui vienas vaikinas taip įsisiurbė į stiklinę, kad ši trūko ir lūpą tiesiog padalino pusiau.

3kylie-jenner-issukis

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 26 gegužės, 2015

    […] kibiro, kiaušinių daužymo į galvą ir netgi ištinusių lūpų iššūkiai buvo tik gėlytės palyginus su tuo, kas dabar pamažu užkariauja socialinius tinklus. Visame […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *