Amerikietė iš vyrų ima po 150 litų už valandą pagulėjimo kartu. Tik pagulėjimo.

pasiglaustymai

Versli moteris iš Ohajo (JAV) sumanė atidaryti saloną, kuriame jos klientai gali pasiglaustyti su simpatiškomis merginoms, su jomis pagulėti vienoje lovoje ar pasilaikyti už rankučių. Net pačios verslininkės nuostabai ši paslauga per pirmąją savaitę sulaukė neregėto susidomėjimo iš daugiau nei 10 tūkst. vyrų. Nors paslauga ir nėra pigi, už valandą tokio pasiglaustymo, kuris jokiu būdu negali baigtis seksu, klientams tenka pakloti maždaug 150 litų.

Samantha Hess verslo pradžiai pasamdė tris merginas, tačiau jau po poros dienų suprato, kad jai reikės kur kas daugiau darbuotojų. Pati ji pasakojo, kad tokia idėja jai kilo sunkiu gyvenimo laikotarpiu, kai norėjosi prie ko nors prisiglausti, tačiau nebuvo prie ko. „Tūkstančiai žmonių neturi prie ko prisiglausti. Aš jiems suteikiu paslaugą, kuri malšina vienatvės jausmą ir depresiją“ – pasakojo Hess.

Idėjos autorė

Idėjos autorė

Visi šios įstaigos klientai įsipareigoja, kad glaustymosi seanso metu bus su drabužiais ir nesielgs gašliai. Pats klientas gali pasirinkti ko jis nori – tiesiog pagulėjimo lovoje, pasilaikymo už rankų ar plaukų glostymo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *