„Google“ darbuotojas 90% savo atlyginimo sutaupo gyvendamas sunkvežimyje šalia darbo

gyvenamas-sunkvezimis

Norėdamas sutaupyti pinigų kompanijos „Google“ inžinierius apsigyveno tiesiog savo darbovietės automobilių stovėjimo aikštelėje. Ir tai ne koks trumpalaikis pokštas, Brandon S. nuosavame sunkvežimyje planuoja gyventi bent metus.

„Google“ biure Kalifornijoje Brandonas pradėjo dirbti 2014-aisiais. Iš pradžių jis su dar trimis kambariokais nuomojosi dviejų kambarių butą. Tačiau net ir tokia nuoma brangiame mieste atsieidavo per 2 tūkst. dolerių už mėnesį. „Aš suvokiau, kad moku didžiulius pinigus už buto nuomą, nors jame praktiškai nebūnu. Viskas, ką aš naudojau bute, tebuvo lova“, – pasakojo Brandonas, kai ryžosi gyvenimui sunkvežimyje.

sunkvezimis-is-vidaus

Taigi, už 10 tūkst. dolerių Brandonas įsigijo „Ford E350“ sunkvežimį, įsirengė jame lovą ir ėmė gyventi. Dušas, maitinimas ir kiti būtiniausi dalykai kiaurą parą prieinami čia pat esančiame „Google“ biure, tad Brandonas iš dalies turi viską, ko jam reikia.  Šis 24-erių metų vyrukas yra tikras darboholikas. Net ir žinodamas, kad jo lova yra čia pat, už biuro langų, jis ir toliau didžiąją dalį naktų praleidžia dirbdamas su kolegomis. Ir nors uždirba tikrai ne minimalų atlyginimą, oficialiai jis – benamis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *