Nesenstantis vyras iš Rusijos būdamas 33-ejų atrodo kaip 14-os

Pasak jo gimimo liudijimo, Denisas Vashurinas gimė 1987 metais. Tačiau atrodo, kad vyras yra įstrigęs laike ir vis dar atrodo kaip paauglys.

Denisas tapo plačiai aptarinėjama asmenybe po to, kai davė interviu vienoje populiarioje Rusijos YouTube laidoje. Žmonės negalėjo patikėti kaip jaunai vyras atrodo. Tačiau Denisas pripažįsta, kad prie to jau priprato. Būtent dėl šios priežasties jis niekur nekelia kojos iš mažo miestelio Krasnojarske, kuriame jį visi pažįsta, nes didmiestyje jam iš naujo reikėtų pereiti etapą, kai visiems turi įrodyti savo tikrąjį amžių.

Savo interviu Denisas atskleidė, kad jau vaikystėje jo tėvai pastebėjo, kad augina kitokį vaiką. Denisas visada buvo smulkiausias tarp savo bendraamžių. Tačiau, nepaisant to, aktyvumu jiems jis nė kiek nenusileido. Kai kas jį netgi laikė hiperaktyviu vaiku.

Dabar Denisas gyvena normalų gyvenimą – turi ilgametę gyvenimo draugę, mėgsta medžioklę ir žvejybą. Bet visgi, dažnai įsivelia į kitiems kaip kurioziškas atrodančias situacijas, kai tenka įrodinėti savo amžių. Pavyzdžiui kartą jį važiuojantį automobiliu sustabdęs pareigūnas negalėjo patikėti, kad Deniso turimas vairuotojo pažymėjimas nėra padirbtas. Kas be ko, tokios situacijos juokingos atrodo tik aplinkiniams, bet ne pačiam Denisui, kuriam norisi gyventi niekuo neišsikiriantį gyvenimą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. CV parašė:

    O čia nėra kažkoks sutrikimas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *