Visa tiesa apie moterų ir vyrų orgazmus

Kad vyrai lytinių santykių metu orgazmą patiria dažniau nei moterys, ko gero niekam nėra paslaptis. Tačiau tiek vyrams, tiek ir moterims iki šiol buvo sunku suvokti kokio mąsto yra šie skirtumai. Leidinys Beducated apklausė savo skaitytojus ir išsiaiškino ne tik tai, kaip dažnai moterys patiria orgazmą, bet ir daugybę kitų su tuo susijusių dalykų.

Vyrai orgazmą patiria dvigubai dažniau nei moterys

Paklausti kaip dažnai lytinių santykių metu patiria orgazmą, respondentai vyrai ir respondentės moterys iš karto parodė skirtingus rezultatus.

41% vyrų nurodė orgazmą patiriantys kiekvienos sueities metu, tokių moterų buvo vos 15%. 44% vyrų atskleidė orgazmą patiriantys dažniausiai, tokių moterų buvo 31%. Tad susumavus – 85% vyrų visada arba beveik visada sueities metu patiria orgazmą, o atitinkamai taip sueitį baigiančių moterų yra vos 46%.

Kai kalba pakrypsta apie masturbaciją, skaičiai išsilygina

Moterų ir vyrų skirtumai praktiškai išnyksta, kai žmogus tenkina pats save, be partnerio įsikišimo.

Masturbacijos metu orgazmą visada patiria 63% vyrų ir 58% moterų. O beveik visada – 23% vyrų ir 30% moterų. Tad sumoje skaičiai labai panašūs. Visada arba beveik visada malonumą masturbuodamiesi patiria 86% vyrų ir 88% moterų. Teisingumas atstatytas!

Moterys orgazmą suvaidina kur kas dažniau

Kadangi lytinių santykių metu orgazmą patiria rečiau, natūralu, kad moterys, nenorėdamos nuvilti savo partnerių, jį vaidina kur kas dažniau. Net 58% moterų nurodė bent kartą suvaidinusios orgazmą, tokių vyrų buvo vos 23%.

Kodėl moterys suvaidina orgazmą?

Paklaustos, kodėl suvaidino orgazmą, moterys išskyrė 3 dažniausias priežastis. 23% moterų nurodė tai dariusios, nes nenorėjo įskaudinti partnerio. 14% moterų nurodė buvusios pavargusios ir tiesiog norėjusios užbaigti seksą. 13% moterų nurodė suvaidinusios orgazmą, nes jautė spaudimą iš visuomenės ir/arba iš partnerio, kad moteris sueities metu privalo pasiekti orgazmą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai