Visa tiesa apie moterų ir vyrų orgazmus

Kad vyrai lytinių santykių metu orgazmą patiria dažniau nei moterys, ko gero niekam nėra paslaptis. Tačiau tiek vyrams, tiek ir moterims iki šiol buvo sunku suvokti kokio mąsto yra šie skirtumai. Leidinys Beducated apklausė savo skaitytojus ir išsiaiškino ne tik tai, kaip dažnai moterys patiria orgazmą, bet ir daugybę kitų su tuo susijusių dalykų.

Vyrai orgazmą patiria dvigubai dažniau nei moterys

Paklausti kaip dažnai lytinių santykių metu patiria orgazmą, respondentai vyrai ir respondentės moterys iš karto parodė skirtingus rezultatus.

41% vyrų nurodė orgazmą patiriantys kiekvienos sueities metu, tokių moterų buvo vos 15%. 44% vyrų atskleidė orgazmą patiriantys dažniausiai, tokių moterų buvo 31%. Tad susumavus – 85% vyrų visada arba beveik visada sueities metu patiria orgazmą, o atitinkamai taip sueitį baigiančių moterų yra vos 46%.

Kai kalba pakrypsta apie masturbaciją, skaičiai išsilygina

Moterų ir vyrų skirtumai praktiškai išnyksta, kai žmogus tenkina pats save, be partnerio įsikišimo.

Masturbacijos metu orgazmą visada patiria 63% vyrų ir 58% moterų. O beveik visada – 23% vyrų ir 30% moterų. Tad sumoje skaičiai labai panašūs. Visada arba beveik visada malonumą masturbuodamiesi patiria 86% vyrų ir 88% moterų. Teisingumas atstatytas!

Moterys orgazmą suvaidina kur kas dažniau

Kadangi lytinių santykių metu orgazmą patiria rečiau, natūralu, kad moterys, nenorėdamos nuvilti savo partnerių, jį vaidina kur kas dažniau. Net 58% moterų nurodė bent kartą suvaidinusios orgazmą, tokių vyrų buvo vos 23%.

Kodėl moterys suvaidina orgazmą?

Paklaustos, kodėl suvaidino orgazmą, moterys išskyrė 3 dažniausias priežastis. 23% moterų nurodė tai dariusios, nes nenorėjo įskaudinti partnerio. 14% moterų nurodė buvusios pavargusios ir tiesiog norėjusios užbaigti seksą. 13% moterų nurodė suvaidinusios orgazmą, nes jautė spaudimą iš visuomenės ir/arba iš partnerio, kad moteris sueities metu privalo pasiekti orgazmą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *